AnimeCon Halloween 2019 – garść informacji

0
Pewnie wielu z Was uwielbia wybrać się na imprezę halloweenową, bądź zdobyć trochę słodkości nawiedzając czyjeś domy. Ale czy wiedzieliście co może Was spotkać na konwencie utrzymanym w tej konwencji? Jeśli nie, to mamy garść ciekawych informacji!

Wolontariusze/helperzy/gdżdacze jak zwał tak zwał, ale czy wiedzieliście, że możecie zostać jednym z nich, dzięki formularzowi zgłoszeniowemu, który otwarty jest do 30 wrześnie? Tylko pamiętajcie, minimum 16 lat obowiązkowe!

Tak samo, chętnych cosplayerów do udziału w konkursie zapraszamy pod ten link, gdyż zgłoszenia trwają do 13 października. A jak dobrze wiemy, w ferworze przygotowań do konkursu łatwo przeoczyć ostatni dzień zgłoszeń ;) Również, organizatorzy przygotowali dla Was podsumowanie najważniejszych informacji dotyczących cosplayu, a nawet szczegółowe kryterium oceniania stroju, a to wszystko znajdziecie tutaj.

Co więcej, na konwencie będzie obowiązywała waluta konwentowa, która będzie do zdobycia w konkursach oraz będzie przeliczana na zasadzie:
1 waluta = 1 złotówce do wydania na stoisku
Co więcej, brakującą kwotę można pokryć pieniędzmi! Jeśli jesteście ciekawi jej regulaminu to zerknijcie w ten link.

Również ujawniono pierwsze atrakcje wraz z salami, a znajdziecie tam między innymi Ogarniętych Mangowców, Anime24, czy Podcast Animelogia. Ciekawi co dla Was poprowadzą? To zapraszamy po więcej tutaj!

A dla nowych konwentowiczów, na stronie przygotowano zakładkę Mój pierwszy konwent, na którą warto zajrzeć, jeśli jeszcze nie wiecie z czym to się wszystko je.

Natomiast bilety znajdziemy pod tym linkiem.

Byle do Halloween!

Podziel się.