Informacje

Informator Konwentowy to obecnie najstarszy serwis zajmujący się tematyką fandomu fantastycznego, ze szczególnym uwzględnieniem konwentów. Pierwsze dane w naszej bazie pochodzą z 2002 roku – wtedy Michał „Puszkin” Marszalik na swojej stronie PuszkinSite zaczął publikować to, co rozrosło się w stronę, która dziś stoi przed Waszymi oczami.

W naszym serwisie znajdziecie dane historyczne o ponad 1 300 konwentach, relacje z ponad 150 imprez i kilkaset fotorelacji. Informator Konwentowy jest oczywiście również źródłem informacji o nowych wydarzeniach, które  staramy się  cały czas wam przybliżać. Nasza redakcja działa w duchu idea „od fanów dla fanów”, działamy pro publico bono, nikt z nas nie pobiera wynagrodzeń a naszą pracę wykonujemy z czystej pasji do fantastyki i konwentów.

W styczniu 2014 roku doszło do fuzji  Informatora Konwentowego  z ogólnopolskim serwisem poświęconym konwentom miłośników mangi, anime i kultury wschodu – Konwenty.Mangowe.pl.


Stopka Redakcyjna

„Informator Konwentowy”

Redaktor Naczelna:
Paulina „Yarrow” Młodzianowska
Konatkt:
paulina.mlodzianowska@konwenty.info

Dział M&A:
Agnieszka „Ookami” Hudyga
Kontakt:
mangowe@konwenty.info

Dział Larp:
Aleksandra „Zsa-Zsa” Tomicka-Kaiper
Konatkt:
larpy@konwenty.info

Wydawca:
Jakub Rzepecki
Kontakt:
jakub.rzepecki@konwenty.info

 

Tytuł „Informator Konwentowy” jest zarejestrowany w Narodowym Ośrodeku ISSN i posiada zgodnie z normą PN-ISO 3297 międzynarodowy znormalizowany numer wydawnictw ciągłych (ISSN): ISSN 1897-547X.