Bachanalia 2016 – wieści

0

Za niecały miesiąc, w Zielonej Górze, rozpoczną się jubileuszowe 30. Bachanalia Fantastyczne. Jak informowaliśmy wcześniej, objęliśmy patronatem medialnym to wydarzenie. Pisaliśmy także o planowanych atrakcjach i gościach specjalnych – teraz przyszedł czas na garść wiadomości dotyczących szczegółów technicznych imprezy.

Na stronie oficjalnej konwentu uruchomiony został formularz rejestracyjny. Osoby, które wypełnią go do 11 września mogą liczyć na dodatkowe gadżety, zniżkę na koszulkę oraz zapewnione miejsce noclegowe w akademiku (liczba dostępnych pokoi jest ograniczona). Należy też mieć na uwadze, że opcja rezerwacji koszulek zostanie wyłączona jeszcze przed zamknięciem rejestracji online, tj. 9 września. Opłaty można będzie uiścić na miejscu.

Tegoroczne warianty noclegowe są przeróżne i każdy z uczestników znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dostępne będą: sala wspólna w Liceum Ogólnokształcącym Nr 3 (ul. Strzelecka 9), akademiki, pokoje w OHP oraz hostele i apartamenty. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych możliwości oraz bezpośrednie linki można znaleźć na stronie.

Zachęcamy również do obejrzenia krótkiego materiału promującego konwent i czekamy na program konwentu.

Podziel się.