Cytadela i Twierdza 2018 – bilety

0

Święta za pasem, więc jeśli brakuje Wam pomysłu na oryginalny prezent, Organizatorzy przyszłorocznego Festiwalu Fantastyki Cytadela spieszą z pomocą. Za pośrednictwem oficjalnej strony imprezy możecie już teraz zakupić bilety na drugą edycję, oczywiście w świątecznych cenach:

  • 40 zł pełna akredytacja normalna
  • 25 zł pełna akredytacja ulgowa (osoby od 10 do 18 r.ż. oraz niepełnosprawne)
  • 90 zł pełna akredytacja rodzinna (2 osoby dorosłe oraz od 1 do 3 dzieci)
  • dzieci do 10 r.ż. wchodzą za darmo

Co więcej, taką samą promocję cenową uruchomiono oddzielnie także dla Festiwalu Fantastyki Twierdza. A przy okazji Świąt, wejściówki dostępne będą w wersji kolekcjonerskiej.

Pełna akredytacja, czyli karnet na trzy dni festiwalu, obejmuje w swojej cenie udział we wszystkich atrakcjach, w tym koncertach, a także noclegi – w sleeproomie lub na polu namiotowym. Z racji ograniczonej liczby miejsc noclegowych, pierwszeństwo w ich rezerwacji przysługuje osobom z wejściówkami zakupionymi w przedsprzedaży.

To jeszcze nie koniec świątecznych atrakcji. Organizatorzy przygotowali również pulę akredytacji łączonych. W przedsprzedaży, w cenie 70 zł można będzie nabyć wejściówkę normalną, 50 zł – ulgową, 140 zł – rodzinną. Oczywiście w dniu imprezy koszt udziału będzie wyższy; odpowiednio 110 zł, 75 zł i 240 zł za dwa konwenty. 

Termin sprzedaży świątecznych karnetów upływa 27 grudnia 2017 r., o godzinie 12:00. Przypominamy, że  Festiwal Fantastyki Cytadela odbędzie się w terminie 15 – 17 czerwca, na terenie Garnizonu Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim, natomiast Twierdza – 7 – 9 września w  Twierdzy Boyen, w Giżycku. 

Podziel się.