Czternasty Imladris już jutro

0

Już jutro o godzinie 18 w Gimnazjum nr. 2 w Krakowie przy ulicy Studenckiej 17 rozpocznie się czternasta edycja Imladrisu – Krakowskich Weekendów z Fantastyką. Akredytacja zostanie otworzona o 17. Konwent zakończy się w niedzielę o godzinie 15.

Organizatorzy konwentu opublikowali elektroniczną wersję informatora swojej imprezy. Można znaleźć w nim opisy punktów programu, regulamin konwentu i mapa szkoły. Wraz z informatorem opublikowano ostateczną wersje tabeli programowej.

Wśród gości konwentu znaleźli się m.in. Michał Cholewa i Anna Kańtoch (laureaci tegorocznej nagrody im. Janusza A. Zajdla),  Paweł Majka (laureat nagrody im. Jerzego Żuławskiego), Andrzej Pilipiuk (autor cyklu o Jakubie Wędrowyczu).

Organizatorzy zapraszają także na koncerty zespołu Fleurdelis. Pierwszy odbędzie się o godzinie 22 na terenie konwentu, natomiast drugi w sobotę o 19 w kawiarni Cudowne Lata.

Imladris – Krakowskie Weekendy z Fantastyką to najstarszy działający w Krakowie konwent, organizowany do 2007 roku przez Galicyjską Gildię Fanów Fantastyki. W 2013 impreza powróciła, a jej organizacją zajęły się Krakowskie Smoki.

Cena pełnej wejściówki na czternastą edycję wyniesie 40 zł. Bilety jednodniowe będą kosztować 15 zł za piątek lub niedzielę i 25 zł za sobotę.

Podziel się.