22. Międzynarodowy Festiwal Fantastyki w Nidzicy

0

Nidzica, 2015

Data rozpoczęcia: 2015-06-25
Data zakończenia: 2015-06-28
Miejscowość: Nidzica
Adres: Zamek Krzyżacki w Nidzicy

Cena: 355 zł
Koszt 22. Festiwalu Fantastyki (całość) to 355 zł od osoby. Ta kwota jest niezmienna już od 8 lat.

Na ten koszt składają się:
Koszt akredytacji – 160 zł.. Tę kwotę należy wpłacić na konto, aby mieć zapewnioną rezerwację miejsca w Kalborni. Dzieci i młodzież do 16 roku życia jest zwolniona z tej opłaty.
Można jednocześnie wpłacać za hotel, ale nie jest to konieczne teraz. Można wpłacać – także z dopiskiem DAROWIZNA – później, albo nawet płacić po przyjeździe na zamek.

Koszt noclegów – 65 zł za dobę (ze śniadaniem, stół szwedzki), festiwal trwa trzy doby hotelowe – czyli 195 zł od osoby. Novum jest takie, że za dzieci do lat 6 teraz płacimy, ale mniejszą stawkę – 20 zł na nocleg + 16 zł za śniadanie, czyli 36 zł za dziecko za dobę, razem 108 zł


O imprezie:
22 edycja Międzynarodowego Festiwalu Fantastyki w Nidzicy. Jak co roku zapowiedziano licznych gości (alfabetycznie: Alfabetycznie: Czesław Białczyński, Dariusz Filar, Jarosław Grzędowicz, Lech Jęczmyk, Maja Lidia Kossakowska, Paweł Majka, Dominika Oramus, Marek Oramus, Maciej Parowski, Andrzej Pilipiuk, Krzysztof Sokołowski, Cezary Zbierzchowski, Wiktor Żwikiewic).  Zapowiedziana została także wystawa prac Grzegorza Rosińskiego i koncert muzyki elektronicznej Przemysława Mieszka Rudzia.

Tematem przewodnim tegorocznego festiwalu będzie fantastyka postkatastroficzna. Ma być obecna w części prelekcji, w kinie, w muzyce, także w dekoracjach i strojach.

Podziel się.