3 Warszawska Noc Postapokalipsy

0

Warszawa, 2013

Data imprezy: 2013-07-06
Godzina rozpoczęcia: 15:00
Godzina zakończenia: 03:00

Miejscowość: Warszawa
Adres: Moliera 4/6


O imprezie:
Warszawska Noc Postapokalipsy to impreza cykliczna, która odbywa się 2 razy do roku. Na tyle często, by stać się ważnym elementem każdego kalendarza wydarzeń i na tyle rzadko, by się nie przejadła. Każda z odsłon WNP poświęcona jest innemu motywowi przewodniemu ze świata popkultury postapokaliptycznej. Pierwsza poświęcona była uniwersum Neuroshimy, druga uniwersum Fallouta. Pierwsza i druga odsłona WNP zostały zorganizowane w Cafe Paradox w Warszawie 7.07.2012r. oraz w dniu 30.11.2012r.
Warszawska Noc Postapokalipsy to inicjatywa od fanów dla fanów. W trakcie imprezy organizowane są konkursy, prelekcje, spotkania z twórcami gier oraz interaktywne pokazy gier karcianych, planszowych, fabularnych i komputerowych. Zwracamy uwagę na ciekawe wydarzenia kulturalne oraz nowinki ze świata literatury, filmu, muzyki oraz komiksu związane w mniejszym bądź większym stopniu z tematyką postapokaliptyczną. Robiąc to wszystko przyświeca nam zaś jeden nadrzędny cel: dobra zabawa.

Niewiele wiadomo o tej edycji, jednak wszelkie informacje są rozpuszczane przez naszych kurierów najszybciej jak tylko się da. Podejrzewamy, że ktoś specjalnie sabotuje nasze działania, tak by jak najbardziej opóźnić moment upubliczniania newsów. Jakby nie patrzeć, żyjemy po końcu świata i wszyscy wiemy, że łatwo nie jest. Mutanci, maszyny, promieniowanie, kryzys, podatki…

W każdym wypadku jeśli akurat masz wolny pierwszy weekend lipca, lubisz Mad Maxa, Fallouta, Neuroshimę czy jakieś inne Metro, chcesz poznać ciekawych ludzi albo masz zacięcie cosplayowe i uwielbiasz gry, to koniecznie przyjdź ( i napij się z nami czegoś radioaktywnego :)!

Podziel się.