BALTIKON 2010

0

GDAŃSK, 2010

Data rozpoczęcia: 2010-04-10
Data zakończenia: 2010-04-11
Miejscowość: GDAŃSK

Cena: 0 zł

O imprezie:

Informacje Ogólne

Już po raz drugi zapraszamy na Ogólnopolski Konwent Gier Komiksu i Mangi do Ogólnokształcącego Liceum Programów Indywidualnych w Gdańsku Oliwie. W zeszłym roku startowaliśmy jako OLPIKON w tym zaś pod zmienioną banderą wpływamy na głębokie wody fantastyki jako BALTIKON.

BALTIKON to impreza skierowana do miłośników szeroko pojętej fantastyki. Naszym celem jest propagowanie kultury obrazkowej oraz fantastyki. Aby go osiągnąć opracowaliśmy plan imprezy, w którym:

dużo miejsca poświęciliśmy komiksom i mandze:
– warsztaty i spotkania z profesjonalistami, wśród zaproszonych gości odnajdziemy między innymi KRL-a („Liga Obrońców Planety Ziemia”)
– Cosplay, DDR, japanesse fashion, karaoke, konkursy mangowe i wiedzy o anime, łącznie 16 godzin mangowych atrakcji
Zapraszamy do odwiedzania nas we własnych strojach

Fani gier odnajdą się przy stołach, przy których odbędą się sesje RPG, gier bitewnych i planszowych. Atrakcyjne nagrody czekają na uczestników turniejów Magic the Gathering, Jungle Speeda i innych. Specjalną atrakcją jak co roku będzie sesja LARP poprowadzona przez

A w nocy zapraszamy na maratony filmowe anime, fantasy i horroru

Łowcy białych kruków i kolekcjonerzy będą mogli zaopatrzyć się na kiermaszu zaś tych, którzy sami chcieliby się pozbyć własnych zasobów, zapraszamy na pchli targ


Podziel się.