BECON

0

Łódź, 2002

Data rozpoczęcia: 2002-09-27
Data zakończenia: 2002-09-29
Miejscowość: Łódź


O imprezie:
Komentarz Redakcji

Zupelnie nowiutki konwencik w konwencji militarnej (patrz ofijcalne info). Dziwne ale robia go takze ludzie z Wawy. Otoz ciekawostka. Z ostatnich newsow kon moze sie jednak odbyc na Slasku a nie jak zapowiadano w Lodzi. Wszystko jeszcze w trakcie zalatwiania.
W ostatnich plotkach czesto slyszy sie ze Becon moze w ogole sie nie odbyc. Przyczyny podobno sa najrozniejsze.

Otoz po ostatnich zapowiedziach na necie wyglada na to ze Becon jednak sie odbedzie. Jego patronem inetowym zostala Valkiria. Natomiast spamy reklamowe Beconu ruszyly w swiat. Zmienil sie tylko troche termin konwentu. Juz nie od 26 a od 27 co zaraz poprawie :)

Informator Konwentowy

Informacje Ogólne

Do wszystkich oficerów, podoficerów, żołnierzy, rekrutów i najemników.

Z rozkazu dowództwa Ostatniej Wolnej Kompanii Najemników zwanejK.F.”KHATOVAR” podaje się do wiadomości co następuje:

W dniach 26-29 września 2002 roku w mieście Łódź w centralnej Polsce odbędzie się ogólnokrajowezgrupowanie militarne zwane w sekretnym kompanijnym żargonie KFF (Konwentem Fanów Fantastyki) okryptonimie operacyjnym BECON 2002. Tym rozkazem dowództwo zaprasza do stawienia się na zgrupowaniewszystkie kompanie (Kluby Fantastyki) oraz działających samotnie Najemników (nie zrzeszonych) z całejPolski i spoza niej.

Zgrupowanie uświetnią liczne odprawy taktyczne (prelekcje), spotkania ze znanymi strategami (pisarzamii autorami) oraz organizacjami wywiadowczo – propagandowymi (redakcjami pism tematycznych), kursysurvivalowe dla przyszłych agentów i żołnierzy frontowych (LARP-y), taktyczne symulacje pola walki(sesje RPG) i analizy przeprowadzonych bitew (pokazy filmów).Z przyczyn taktycznych lista zaproszonych gości na razie pozostaje tajna.

Zgrupowanie spełnia wszystkie wymogi współczesnego teatru działań frontowych, których istotą jestpraca zespołowa, jeżeli więc jakaś kompania (klub fantastyki) lub wolni najemnicy (osoby prywatne)chcieliby dołączyć do nas jako posiłki (nie chodzi o wsad do kuchni polowej) i udzielić nam wsparciaw organizacji zgrupowania, dowództwo powita ich z otwartymi ramionami.Ich wysiłek i praca nie zostaną zapomniane. Dowództwo uhonoruje ich awansem do stopnia oficera (darmowaakredytacja na konwent) lub odznaczeniem za odwagę na polu chwały (zniżka przy akredytacji).Poza tym możliwe jest w przypadku takich osób lub kompanii zawiązanie trwałych sojuszów naprzyszłość i wspólne dążenie do zwycięstwa (organizacji kolejnych konwentów).

Wszystkie kolejne informacje dotyczące operacji BECON 2002, w miarę ich odtajniania i rozszyfrowywaniabędą podawane do wiadomości w kolejnych rozkazach polowych.

Do szczęśliwego spotkania na zgrupowaniu ! Rozejść się!

Dowództwo Ostatniej Wolnej Kompani Najemników
K.F.”KHATOVAR”


Podziel się.