Brodnicon 2018

0

Brodnica, 2018

Data rozpoczęcia: 2018-06-01
Data zakończenia: 2018-06-03
Miejscowość: Brodnica
Adres: Zespół Szkół nr 1 w Brodnicy im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II

Noclegi:
Uczestnicy konwentu mogą nocować w wyznaczonych salach Domu Harcerza w Brodnicy przy ul. Nad Drwęcą 30.


O imprezie:
Konwent Fantastyki Brodnicon jest już drugą edycją wydarzenia skierowanego do pasjonatów fantastyki, science-fiction, mangi i anime, literatury, gier oraz nauki. Twórcy to doświadczony zespół ludzi, którzy są odpowiedzialni m.in za Copernicon w Toruniu.

Brodnicon oferuje ponad sto godzin różnorodnego programu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych prelekcjach, spotkaniach autorskich, konkursach, turniejach gier planszowych oraz komputerowych, panelach dyskusyjnych oraz w grze konwentowej…

Brodnicon odbywa się w Brodnicy – mieście znajdującym się na terenie Pojezierza Brodnickiego, na którego terenie jest Park Krajobrazowy oraz Dolina Drwęcy. Na miasto z ponad 700-letnią historią spoglądają liczne zabytki, w tym najbardziej rozpoznawalna, wieża zamku krzyżackiego.

Nie tylko fantasta odnajdzie się na Brodniconie. W ofercie, oprócz sporej dawki fantastycznej zabawy, uczestnicy znajdą wiele prelekcji związanych ze światem nauki: historią czy socjologią. Połączenie literatury,gier i nauki to mieszanka w której każda osoba odwiedzająca nasz konwent znajdzie coś dla siebie.

Konwent Fantastyki Brodnicon jest darmowy! Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału. 

Podziel się.