CoolKon v.2.0

21

Wrocław, 2006

Data rozpoczęcia: 2006-03-03
Data zakończenia: 2006-03-05
Miejscowość: Wrocław

Cena: 25 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Druga edycja wrocławskiego konwentu miłośników gier i fantastyki, którego mam przyjemność być koordynatorem :P

Jakub 'borg' Rzepecki

Informacje Ogólne

Ponad pół roku temu zadebiutowaliśmy jako organizatorzy konwentów organizując we Wrocławiu w pierwszy marcowy weekend Konwent Miłośników Gier i Fantastyki CoolKon. Miła atmosfera na imprezie i pozytywne komentarze, już po jej zakończeniu, spowodowały, że szybko zaczęliśmy myśleć o drugiej edycji. Po krótkich naradach postanowiliśmy, iż w dniach 3-5 marca 2006 odbędzie się CoolKon v.2.0.

Nasze doświadczenia, oparte do tej pory głównie na kilkuletnim stałym bytowaniu na konwentach, jako zwykli uczestnicy i prelegenci, zostały wzbogacone o ogrom tego, co nauczył nas pierwszy zorganizowany przez siebie konwent. Cel jaki przyświecał nam podczas jego tworzenia – nie zmienił się. Nadal chcemy po prostu zapewnić Wam dobrą zabawę i sprzyjającą jej atmosferę. Pragniemy by każdy konwentowicz czuł się u nas dobrze. Dlatego też dokładnie wysłuchaliśmy wszelkich komentarzy, próśb i propozycji, co do wyglądu i działania konwentu. Wszelkie te których spełnienie jest technicznie, czy finansowo, możliwe – wprowadzimy w życie. Postaramy się również zaproponować kilka rozwiązań, które przyjemną i ułatwią zabawę, a których nie udało się nam z tych lub innych przyczyn zawrzeć podczas 1ed.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do Wrocławia na nasz, a mamy nadzieje, że również i Wasz, konwent – CoolKon v.2.0.

Organizatorzy, Wrocław 27.10.2005


Miejsce

Konwent CoolKon odbywać się będzie w dniach 3-5 marca 2006 w Gimnazjum nr 40,ul. Morelowskiego 43 we Wrocławiu.


Program

Podobnie, jak przy tworzeniu programu pierwszej edycji konwentu i tym razrm naszym głównym celem jest zapewnienie każdemu dobrej rozrywki, a przede wszystkim tego, by się u nas nie nudził.

CoolKon to konwent Miłośników Gier i Fantastyki. Stawiamy więc na prelekcje erpegowe, fantastyczne, ale także na obecność gier planszowych, bitewnych, karcianych, duży blok LARPów i sesje RPG w systemie karteczkowym. Wszystko to zostanie okraszone konkursami i kilkoma innymi luźniejszymi atrakcjami.

Poszczególne punkty programu znaleźć można na stronie konwentu www.coolkon.rpg.pl


Organizatorzy

Konwent tworzony przez Rawicki Klub Fanatstyki, Tawernę RPG oraz lokalną grupę Front.

Koordynator: Jakub ‚borg’ Rzepecki
Z-ca: Michał BAZYL Krupko
Z-ca: Leszek ‚Darth_Orzech’ Orzechowski

Kontakt: coolkon@coolkon.rpg.pl
Program: program@coolkon.rpg.pl
Akredytacja dla przedstawicieli mediów: akredytacja@coolkon.rpg.pl


Koszty

Koszty czestnictwa

Koszt pełnej trzydniowej wejściówki na konwent wynosi jedynie 25 zł (płatne przy wejściu na konwent).

Dniówki na konwencie CoolKon v.2.0

Na konwencie CoolKon v.2.0 będzie oczywiście, tak jak w roku ubiegłym, istnieć możliwość wykupienia dniówek, umożliwiających na przebywanie na terenie konwentu w wybrane dni. Co więcej idąc na przeciw osobom, które chcą do nas wpaść w sobotę tylko na wieczorny program, wprowadziliśmy niższą cenę na sobotni wieczór.

Koszt:
Pi: 10 zł | So: 15 zł | So po 17:00: 10 zł | Ni: 10 zł

Doba konwentowa do 8-smej rano?! Tak jest!

W odpowiedzi na Wasze prośby i po szerokich konsultacjach postanowiliśmy wprowadzić możliwość wykupienia specjalnej wejściówki uprawniającej do przebywania na konwencie do godziny 8:00 dnia następnego! Dzięki temu osoby, które tego chcą mogą spokojnie pozostać na nocne sesje i nocne LARPy i nocne pogaduchy! Opcję tą nazwaliśmy „Nocny Marek”. Jej cena to dodatkowe 5zł.

Koszt:
Pi: 15 zł | So: 20 zł | So po 17:00: 15 zł

Przedpłaty

Każdy lubi oszczędzać. Już teraz możecie oszczędzić kilka złotych wykupując wejściówkę w przedpłacie. W tym systemie za pełne 3 dni konwentowania musicie zapłacić tylko 20 zł.

Wystarczy tylko sumę to przelać na konto:

50 102055581111 130227400112, bank Inteligo
Jakub Rzepecki
Władysława IV 1a/1
63-900 Rawicz
Tytułem: „CKP: imie, nazwisko, ulica, miasto”
(np. „CKP: Jakub Rzepecki, Władysława IV, Rawicz”)

O losy swoich pieniążków możecie pytać nas mailem. Pamiętajcie jednak, że transfer gotówki potrafi trwać nawet do 3 dni!

Przedpłaty przyjmujemy do końca stycznia 2006 roku.

Zniżki za odległość

Podobnie jak w ubiegłym roku postanowilismy zrobić ukłon wobec osób, które chcą się do nas wybrać naprawdę z daleka. Mamy nadzieje, że te kilka złotych upustu przyda się na prowiant, czy też ciepły posiłek po przyjeździe do Wrocławia.

Zniżki:
300-400km -5zł (koszt: 20zł)
400-500km -10zł (koszt: 15zł)
500-600km -15zł (koszt: 10zł)
600-700km -20zł (koszt: 5zł)
700km-…. -25zł (koszt: 0zł)

Aby ubiegać się o zniżkę za odległość, należy przedłożyć bilet z miejsca zamieszkania do Wrocławia z datą realizacji najwcześniej na 2 marca 2006 roku. W celu weryfikacji odległości należy mieć przy sobie także dowód tożsamości zawierający adres zamieszkania. Za odległość od Wrocławia uznajemy najkrótszą odległość połączenia kolejowego. Tej zniżki, nie można łączyć z zniżką wynikającą z przedpłaty.

Zniżki dla współtwórców programu

Twórcom programu oferujemy zniżki:
– 10 zł zniżki za stworzenie jednego punktu programu,
– darmowy wstęp za stworzenie dwóch lub więcej punktów programu


Podziel się.