Fantazjada

0

Grodziec, 2003

Data rozpoczęcia: 2003-05-30
Data zakończenia: 2003-06-01
Miejscowość: Grodziec


O imprezie:
Komentarz Redakcji

Duza parodniowa gra terenowa – taki duzy larp tylko ze na swiezym powietrzu i bardziej przypomnajacy gre harceska niz larp znany z konentowl.
Na grach terenowych sie nie wyznaje wiec duzo tu wiecej nie powiem. Ni ma na czyms takim przelekcji, organizowanych sesji czy typowego konwetnowego stuffu. Hmm bo to w sumie nie konwent tylko gra terenowa:)

Informator Konwentowy

Informacje Ogólne

Czy wystarczy Ci odwagi i siły by ocalić swe życie?
Czy zdążysz nim ciemność na zawsze pochłonie Twą duszę?
Co poczniesz, gdy wszyscy przyjaciele pogrążą się w szaleństwie?
Czy zdołasz samemu odnaleźć ścieżkę ku ocaleniu?
Pamiętaj, że przeznaczenie okrutnie drwi z bohaterów,
a honor i prawda to tylko puste słowa.
Zło czai się w każdym z ludzi i nie daje się rozpoznać,
użyje całej swej mocy, by dopaść ofiarę.
Szybko, czas jest nieubłagany, a wrogowie są coraz bliżej!
Czy pomożesz ich powstrzymać?

Wrocławski Klub Realizatorów Fabularnych Deadline, ma przyjemność zaprosić Was na dziewiątą edycję Fantazjady – Terenowej Gry Fabularnej, na której uczestnicy wcielają się w wykreowanych przez siebie bohaterów – poszukiwaczy przygód rodem ze świata fantasy. Wszyscy gracze mają wolną wolę i swobodę działania, mogą współpracować z innymi, handlować, kraść, negocjować lub walczyć. W trakcie imprezy obowiązują stroje i zachowanie nie odbiegające od przyjętej konwencji (klasycznej fantastyki) oraz zasady, określające walkę, wydawanie pieniędzy, używanie magii itp. Akcja toczy się w plenerze a zdarzenia zapoczątkowane są przez organizatorów odgrywających role mieszkańców krainy.

Tegoroczna gra odbędzie się w dniach 30 maja – 1 czerwca na zamku Grodziec koło Złotoryi. Całkowity koszt uczestnictwa to 45zł od osoby (15zł zaliczki do 15 maja i 30zł na miejscu). W tej cenie zapewniamy nocleg na zamku, bieżącą wodę, wrzątek, pamiątkowy znaczek z imprezy i informator. Uczestnicy powinni przywieźć ze sobą karimatę, śpiwór, żywność na trzy dni i przebranie. W planie 3-dniowa gra główna, koncert zespołu, ogniska, sesje RPG, tańce i hulańce a dla zwycięzców nagrody.


Miejsce

Zamek Grodziec kolo Złotoryi


Organizatorzy

Wrocławski Klub Realizatorów Fabularnych Deadline


Podziel się.