Kłakon

0

Warszawa, 2002

Data rozpoczęcia: 2002-11-08
Data zakończenia: 2002-11-11
Miejscowość: Warszawa


O imprezie:
Komentarz Redakcji

Konwent Wilkolaka w Warszawie. Niewielki, ale i organizatorzy nie spodzeiwaja sie wiele. Na poprzednia edycje (a jedna taka byla) przygotowano sie na 50 os. Na poprzednim w programie byl tylko jeden blok ale rozparcelowany tak ze wygladalo na dwa:) Czasami byly po dwie prelekcje w jednej godzinie. Organizatorzy zapewniaja ze bawic na tym konwencie bedzie sie mogl kazdy erpegowiec. Kto wie:) Poprzednio wejsciowka kosztowala 50zl. Jak bedzie teraz obaczymy jak pojawi sie nowe info

Informator Konwentowy

Informacje Ogólne

Witajcie po raz drugi!
Wirtualny Caern ma zaszczyt, po raz drugi w tym roku, zaprosić Was na całkowicie wilkołaczy konwent Kłakon. Zachęceni sukcesami odsłony pierwszej, postanowiliśmy zorganizować Edycję jesienną naszej imprezy. Na uczestników czekają prelekcje, poświęcone zagadnieniom systemu Wilkołak: Apokalipsa, sesje RPG, LARPY, czy wreszcie, liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.


Gdzie odbywa się Kłakon?
Nadal pracujemy nad przygotowaniem dla Was możliwie najciekawszczego miejsca na konwent. Na pewno cała impreza odbędzie się w Warszawie, prawdopodobnie na jej obrzeżach. Dokładna lokalizacja zostanie zamieszczona na stronie w ciągu kilku dni.


Co z fanami innych systemów?
Na Kłakon zapraszamy wszystkich. Co prawda, nie przewidujemy atrakcji, nie związanych z Wilkołakiem: Apokalipsą, nie oznacza to jednak, że konwentowicze nie mogą prowadzić, czy grać w inne systemy. Nie wykluczamy pojawienia się sesji tylko luźno związanych z tematyką lupinów (Wilkołaki w WFRP, czy przygody dla Magów i Kainitów, nieco tylko związane ze społecznością Garou). Jeżeli jesteście zainteresowani poprowadzeniem tego typu eksperymentów – piszcie śmiało na kontakt@caern.prv.pl.


Kto powinien czuć się zaproszony?
Absolutnie każdy. Nawet jeśli nie zdarzyło wam się grać w system Wilkołak: Apokalipsa, czy nawet niewiele wiecie o grach RPG, nie ma żadnego problemu – śmiało przyjeżdzajcie, a nasi prelegenci, mistrzowie gry i inni konwentowicze, z pewnością wprowadzą was w niesamowity świat gier fabularnych. Dla starych wyjadaczy, którzy niejedeno już widzieli i zagrali, szykujemy osobne wystąpienia, konkursy i sesje.


Co to jest Wilkołak: Apokalipsa?
To nazwa gry fabularnej, rogrywanej w świecie wykreowanym przez firmę White Wolf. Więcej informacje znajdziecie na stronie Wirtualnego Caernu – www.caern.prv.pl


Czy można jakoś pomóc?
Oczywiście. Jeżeli macie jakieś doświadczenia ze wspomnianym systemem i chcecie podzielić się nimi z szerszą publiką, zgłoście chęć wygłoszenia prelekcji. Jeżeli prowadzenie Wilkołaka: Apokalipsy przychodzi wam bez trudu, z pewnością wielu graczy będzie wam wdzięcznych za sesje w trakcie konwentu. Oprócz tego, czekamy na jakiekolwiek propozycje i uwagi. Wszystkie na pewno się przydadzą.

Wszelkie zgłoszenia kierujcie na adres e-mail: kontakt@caern.prv.plPodziel się.