Koła – Konferencja LARPowa

0

Wrocław, 2012

Data rozpoczęcia: 2012-01-14
Data zakończenia: 2012-01-15
Miejscowość: Wrocław

Cena: 0 zł

O imprezie:
Konferencja LARPowa

O LARPach, dla LARPowiczów i nie tylko o LARPach. Stowarzyszenie Wielosfer zaprasza na konferencję LARPową organizowaną 14 stycznia 2012 roku we Wrocławiu.

LARPy w Polsce rozwijają się coraz prężniej i coraz częściej przebijają się do mediów i masowego odbiorcy. Wraz z rozwojem tej fascynującej formy ekspresji pojawiają się nowe wyzwania i problemy. Porządnie przygotowane LARPy wymagają pracy coraz większej ilości ludzi, promocji i funduszy. Konferencja LARPowa (w skrócie KoLA) ma na celu wymianę doświadczeń i umiejętności LARPowców z polski i zagranicy.

Na konferencji odbędą się warsztaty, prelekcje i panele dyskusyjne. Jednak oprócz programu LARPowego stowarzyszenie Wielosfer planuje także zaprosić specjalistów z różnych innych dziedzin. Ważnymi kwestiami poruszanymi na konferencji będą formalne aspekty zakładania własnych stowarzyszeń oraz pozyskiwanie funduszy na LARPy. Organizatorzy pragną też zorganizować warsztaty charakteryzatorskie i aktorskie prowadzone przez osoby od wielu lat związane z teatrem. Stowarzyszenie Wielosfer dołoży też wszelkich starań by na konferencji pojawili się goście z zagranicy i podzielili się swoim spojrzeniem na LARPy i interesującymi dokonaniami w tej dziedzinie.

Konferencja odbędzie się na terenie wrocławskich uczelni. Dzięki temu także ludzie spoza środowiska będą mogli poznać czym tak naprawdę są LARPy. Konferencja w zamierzeniu ma odbywać się w każdym roku w innym mieście i być wydarzeniem przechodnim.

Po całodniowym programie nie zabraknie czasu na zabawę. W ramach konferencji przewidziane są wieczorne imprezy.

Zapraszamy was do udziału w Konferencji LARPowej i zgłaszania swoich prelekcji, warsztatów i paneli. Niech cała Polska usłyszy o Waszych LARPach!

Kontakt w sprawie konferencji: jakub.tabisz(małpa)wielosfer.pl

Podziel się.