Playwack

0

Gowidlino, 2003

Data rozpoczęcia: 2003-07-28
Data zakończenia: 2003-08-09
Miejscowość: Gowidlino


O imprezie:
Komentarz Redakcji

Komentarz niedlugo

Informator Konwentowy

Informacje Ogólne

W dniach od 28 lipca do 9 sierpnia, tradycyjnie już w Gowidlinie nad jeziorem Gowidlińskim(woj. Pomorskie, około 50 km od Gdańska), odbędzie się jedenasty z kolei Playwak –; zlot miłośników fantastyki(ze szczególnym uwzględnieniem graczy RPG) organizowany przez GKF Collaps. Okolica jest cicha spokojna, jezioro duże i czyste. Wymarzone warunki do odpoczynku od szarości i mitręgi dnia codziennego. Organizatorzy zapewniają miejsce pod namiot i dobrą pogodę (wskażcie mi taką, która nie jest odpowiednia na granie, odpoczynek i … piwo). Dla tych których znudzi jednak ta szeroka oferta (nie wierzę) istnieje możliwość wypożyczenia wszelakiego sprzętu pływającego w pobliskich ośrodkach wczasowych jak również wynajęcia kwatery lub i całego domku u okolicznych mieszkańców. Miejscowi nas znają i uwielbiają (o, znowu te oszołomy z miasta przyjechały).
Regulamin Playwaku 2003, cennik oraz wszelkie dodatkowe informacje(na bieżąco uzupełniane) znajdziecie na naszej oficjalnej stronie internetowej http://manta.univ.gda.pl/~demonek/collaps/index.html oraz na pół oficjalnym forum dyskusyjnym

Osobiste namiary na organizatorów to: niall5@wp.pl lub 0602-881-511 (prezes Grzegorz Arabczyk) oraz mistman@poczta.fm (skarbnik Jarosław Gwizdała).

Serdecznie Zapraszamy


Miejsce

Gowidlino, 15 km od Kartuz
PKSem z Gdyni do Gowidlina. Potem w wiosce, polną drogą przy kościele iść wzdłuż jeziora ok. 1 km piechotą. Koło krzyża skręcić w głąb lasu.


Organizatorzy

Gdyński Klub Fantastyki „;Collaps”;


Podziel się.