PLAYWAK 2006

1

Gowidlino, 2006

Data rozpoczęcia: 2006-07-15
Data zakończenia: 2006-07-29
Miejscowość: Gowidlino

Cena: 40 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Dwutygodniowa impreza pod namiotami. Jedyna atrakcja – RPG (plus las, woda, itp.). Impreza bardzo nieformalna i bardzo luzno związana z konwetami. Organizacja zabawy we własnym zakresie, albo raczej we wspólnym zakresie (czyli jest to co się uda zwieść uczestnikom).

Jakub 'borg' Rzepecki

Informacje Ogólne

Niniejszym serdecznie zapraszam wszystkich znajomych i nieznajomych, zainteresowanych i tych, którzy o PLAYWAKU nigdy nie słyszeli (są tacy?) na czternastą już z kolei edycję 2-tygodniowego biwaku, organizowanego przez Gdyński Klub Fantastyki „COLLAPS”, pod hasłem eRPGów, słońca, wylegiwania się nad jeziorem, nocnych wypraw na wioskowe „sztachet pary”, znów eRPGów, planszówek i karcianek, oraz oczywiście (uwaga, niepełnoletni nie czytają ) piwa.

Od wielu już lat zakotwiczeni jesteśmy w tym samym miejscu (czyli GOWIDLINO koło SIERAKOWIC). Miejsce sprawdzone, tubylcy spacyfikowani i zaprzyjaźnieni (nie mieli innego wyjścia).

Tegoroczny termin PLAYWAKU to 15 – 29 lipca. Tradycyjnie nie zapewniamy żadnych dodatkowych atrakcji, oprócz nocnych
śpiewów do czwartej nad ranem, znajomych i nowo poznanych, których można naciągnąć na sesje czy dwie, towarzystwa fantastów z całej Polski (stałe ekipy z Warszawy, Łodzi, nie licząc naszego ukochanego ANGMARU z Gdańska ;) ), paczki planszówek, jakie zabierzemy ze sobą do wykorzystania w dniach gdy nikomu nie będzie chciało się prowadzić, a i wyprawa nad jezioro (oddalone o 20 metrów) będzie wysiłkiem ponad siły. Jeśli gracie w jakieś karcianki (MtG, L5K, V:tES, Kult i inne) znajdzie też na pewno chętnych do rywalizacji.

Banały czyli: śpiwór, namiot, żarcie, ubezpieczenie, resztę atrakcji oraz inne nieistotne duperele załatwiacie we
własnym zakresie ;)

A nawet jeśli to wszystko Was nie rusza, nie interesuje, to gdzie znajdziecie tańsze miejsce pod rozbicie namiotu?

Pobyt na całym PLAYWAKU to wydatek jedynie 40zł, tygodniowe szaleństwo zmysłów i ciała kosztuje 30zł, zaś jeśli ktoś będzie chciał rozliczać się z nami dzień po dniu, to za każdą dobę pobytu zapłaci 20zł. Nie muszę więc chyba dodawać, co opłaca się najbardziej ;)

Namiary kontaktowe (gdyby ktoś chciał zadać jakieś pytanie, poznać regulamin biwaku, zapoznać się z mapką, lub zdjęciami z poprzednich edycji) :

Strona: www.manta.univ.gda.pl/~demonek/collaps
Bierzące info: collaps.blog.pl
Mailik do mnie: niall5@wp.pl

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!

Grzegorz „Don Czeslavio” Arabczyk


Podziel się.