Toporiada 2010

0

Fryszerka kołó Inowłodza, 2010

Data rozpoczęcia: 2010-08-12
Data zakończenia: 2010-08-14
Miejscowość: Fryszerka kołó Inowłodza

Cena: 35 zł

O imprezie:
 • Informacje Ogólne

  Szóstą już edycję konwentu Toporiada organizuje Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki „Topory”.

  Toporiada jest konwentem plenerowym gdzie większość atrakcji odbywa się na wolnym powietrzu bądź też w namiotach harcerskich. Nocleg odbywa się pod namiotami, które goście muszą przywieźć sobie sami, dla bardziej wymagających istnieje jednak możliwość noclegu w jednym z domków na terenie ośrodka.

  Przez cały okres trwania konwentu płonie ognisko, wokół którego toczy się konwentowe życie. Z pewnością znajdziecie przy nim kompana do dysputy o każdej porze dnia i nocy.

  Konwent nastawiony jest przede wszystkim na rozgrywanie sesji RPG, staramy się więc zapewnić tylu Mistrzów Gry aby każdy uczestnik mógł zagrać zarówno w czwartkową jak i piątkową noc. Nie brakuje oczywiście także innych konwentowych atrakcji jak: konkursy ,prelekcje, LARPy games room czy spotkania z pisarzami.

  Toporiada jest konwentem półotwartym tzn., że aby uzyskać wstęp konwent należy skontaktować się z organizatorami, którzy przesyłają pisemne zaproszenie na wskazany adres.

  Taka forma umożliwia organizatorom orientacje, co do liczby konwentowiczów, co jest konieczne, ponieważ w odróżnieniu do większości konwentów na naszym każdy z uczestników ma możliwość uczestniczyć w sesjach RPG, a co za tym idzie organizatorzy muszą zapewnić odpowiednią ilość MG oraz miejsc do grania.

  UWAGA: Osoby niepełnoletnie są zobowiązane dostarczyć oświadczenie obojga rodziców bądź opiekunów prawnych o odpowiedzialności na czas trwania konwentu.


  Relacje z konwentu

  Podziel się.