Tornado ver.4.0.

16

Czyżowice k. Wodzisławia Śląskiego, 2006

Data rozpoczęcia: 2006-07-11
Data zakończenia: 2006-07-16
Miejscowość: Czyżowice k. Wodzisławia Śląskiego

Cena: 50 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Czwarta edycja terenowego konwentu postapokaliptycznego. Konwent podzielony jest na dwie 3-dniowe cześci: terenówkę oraz część programową. Organizatorzy preferuje konwentowiczów posiadających dowody osobiste (lub posiadające rzeczywiste pozwolenie od rodziców na uczestnictwo), nie z chęci dyskryminacji oczywiście lecz typu imprezy (np. zabawa z Air Soft Gun).

Jakub 'borg' Rzepecki

Informacje Ogólne

To już czwarta edycja postapokaliptycznego konwentu Tornado. Jak co roku mamy zamiar wywiązać sie w 100% z programu i zapewnić wam najlepszą zabawę jaką możecie tylko dostać na konwencie. Przypominam że Tornado jest konwentem terenowym i potrzebne wam będą namioty. Osoby niepełnoletnie będą wpuszczane tylko z opiekunami lub za pisemną zgodą rodziców/opiekunów.

Konwent jest podzielony na dwie części: terenówkę [11 – 13 lipca] i część programową [14-16 lipca]
Wiecej szczegółów już w krótce na oficjalnej stronie konwentu oraz na forum Crossroads.

kuglarz


Miejsce

GDZIE: Czyżowice koło Wodzisławia Śląskiego.
DOKŁADNIE: Piknik Country (Szwajcaria Czyżowicka).

Konwent jest organizowany w przepięknym i ciekawym plenerze Szwajcarii Czyżowickiej. Przebiega tędy szlak turystyczny i ścieżka rowerowa więc jeżeli macie ochotę to weźcie rowery.


Program

Program

Jak co roku możecie oczekiwać świetnie przygotowanego programu. Na pewno nie zabraknie terenówki, LARPów, konkursów i paneli dyskusyjnych.

[skrót PD = panel dyskusyjny]

Wtorek – 11 lipca
O godzinie 15.00 spotkanie organizacyjne i rozpoczynamy terenówkę.

Środa – 12 lipca
Cały dzień twa gra terenowa, wieczorem przerwa, a w nocy “creepy stories” czyli opowiadamy straszne historie! :D

Czwartek – 13 lipca
Znów bawimy się do wieczora, około 20.00 zakończenie i podsumowanie terenówki.
21.00 LARP – Silent Hill [yendrek]

Piątek – 14 lipca
14.00 Rozpoczęcie części programowej Antykonwentu Tornado [kuglarz] 15.00 Mistrzostwa Zasranej Ameryki w siłowaniu się na rękę [kuglarz i darcy] 16.00 PD: Rtęć w Neuroshime [mormir] 17.00 Konkurs Neuroshimowy [ghart]oraz start bloku poświęconego Crystalicum CCG, który zakończy się turniejem. [kleju] 18.00 Zombiaki [kuglarz]i PD: Cykliczny panel dyskusyjny “o siębaniu” [yendrek] 19.00 Konkurs Survivalowy [kain]i PD: Cała “Prawda” o Zasranych Stanach – neuroshimowe wizje świata niezbyt zgodne z Podstawką [mar_cus] 20.00 LARP – Tanga [yendrek]i PD: Jak stworzyć ciekawe miasto w Neuroshimie [mormir] 21.00 Spotkanie z orbitalem [ezz i dibler]i PD: A imie jego luksus czyli motywacje Molocha [kuglarz]

Sobota – 15 lipca
11.00 PD: Jak nie kijem go, to… czyli o torturach ogólnie [ghart]i PD: Porozumienie ponad podziałami czy święta wojna? – przyszłość fandomu neuroshimy [mar_cus] 12.00 Painball
13.00 Konkurs “Jaka to melodia?” [kuglarz i darcy] 14.00 PD: ASG dla niechętnych [kagi] 15.00 PD: Bestiariusz [Moracz] i PD: Ceremonia parzenia herbaty – czyli offtopic na maxa. [kosma] 16.00 Neuroshima HEX [mar_cus]i PD: Roboty dziś, w przyszłości i w NS – czyli czy to łowca jest najgroźniejszy? [kleju] 17.00 Konkurs postapokaliptyczny [yendrek] 18.00 PD: Boże chroń Amerykę! Religia w Neuroshimie [multidej] 19.00 PD: Piszemy scenariusz do Neuroshimy [Moracz i Kuglarz] i LARP – Selekcja (2-nd edition) [yendrek] 20.00 PD: Storylinia Neuroshimy [portal]i start “wiocha party” [kleju] 21.00 LARP – Alien [kosma]i Pokaz Pirotechniczny [pyros]

Niedziela – 16 lipca
11.00 PD: Jak pies do jeża – kilka uwag o tworzeniu fanowskich projektów [ghart i mar-cus] 12.00 TEXAS OPEN – Mistrzostwa Rewolwerowców Postapokaliptycznego Zachodu [ezz i dibler]i PD: Blogi neuroshimowe [mormir] 13.00 Konkurs Poezji Klozetowej [kleju i yendrek] 14.00 Prezentacja eXploited [DrapiChrust] i Spotkanie ze Storytellerem: forum gier autorskich [kuglarz] 15.00 PD: X-Men w NS – czyli troszkę o podrasowanych mutantach [kagi] 16.00 Hex upgrade – prezentacja dodatkowych armii [mar_cus] 17.00 PD: Cyberpunk v.3.0 [kuglarz] 18.00 Zakończenie czwartej edycji Tornado


Koszty

Faceci wchodzą za 50 zł, kobiety płacą 5 ziko mniej. Osoby w strojach postapokaliptycznych – ale muszą być naprawdę dobre – mają wjazd o 10 złotych tańszy (to czy strój jest w klimacie będzie surowo oceniać obsługa na akredytacji).

Jeżeli ktoś chce przyjechać tylko na weekend (od piątku do niedzieli) to taka akredytacja wynosi 35 zila.

Jako, że wielu ludzi przyjedzie na jeden lub dwa dni, przewidziane zostały również “jednodniówki”. Koszt takiej akredytacji to 15 PLN. Jednodniówka nie podlega zniżkom.


Podziel się.