ZIFON 2008

0

Złotów, 2008

Data rozpoczęcia: 2008-05-23
Data zakończenia: 2008-05-25
Miejscowość: Złotów

Cena: 15 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Kolejna kilkunastanasta edycja imprezy o lokalnym zasięgu i długiej tradycji.

Jakub ‚borg’ Rzepecki

Informacje Ogólne

Od 23 do 25.05.2008r, czyli od piątku do niedzieli, będzie u nas po raz kolejny ZIFON, czyli złotowski konwent miłośników fantastyki. Konwent nasz choć nie należy do największych ma już stałych bywalców i wieloletnie tradycje. Wszelkie braki typu wystawy sklepów z artykułami i książkami z zakresu SF i fantasy staramy się nadrobić gościnnością i dobrą atmosferą.

Wszystko trzeba jeszcze podszlifować, jednak co jest pewnie to to, że będzie sieć 4 komputerów, na których będzie grany Starcraft, AvP, Unreal Tournament i Bóg wie co jeszcze, turniej MTG z nagrodami, konkursy wiedzy na tematy związane z tematyką fantasy(także z nagrodami),różnorakie dziwaczne konkursy i turnieje, RPG(L5k, earthdown, świat mroku,itp), planszówki(Osadnicy z Catanu, Magia i miecz, itp) i jak się uda to bitewniaki.

Wjazd nie więcej niż 15zł na głowę, chyba że chcieli byście jakoś aktywnie zaangażować się w tworzenie i łatanie programu. Napiszcie w czym macie mocną ekipę, co ewentualnie chcielibyście zrobić i pewnie się jakoś dogadamy.


Podziel się.