ZSzeF 2012

0

Zamość, 2012

Data rozpoczęcia: 2012-09-14
Godzina rozpoczęcia: 16:00
Data zakończenia: 2012-09-16
Godzina zakończenia: 15:00

Miejscowość: Zamość
Adres: ul. Partyzantów 68, Zamość

Cena: 15-20zł zł

O imprezie:
Zamojskie Spotkania z Fantastyką to cykliczna impreza, która w tym roku odbędzie się po raz dziesiąty. Trwa trzy dni, które wypełnione są po brzegi konkursami, prelekcjami, warsztatami, sesjami RPG, LARPami oraz spotkaniami autorskimi!

Tak, trudno w to uwierzyć, ale w organizacji tego wszystkiego niezwykle pomagają nam nasi sponsorzy oraz patroni. Jeżeli jesteś ciekaw, kto nam pomaga, zajrzyj do zakładek na www.konwent.zskcs.info. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje, ale kilka podstawowych możesz przeczytać tutaj.

Konwent odbędzie się 14-16 września w II LO im. Marii Konopnickiej w Zamościu. Mówisz, że chciałbyś pomóc nam w organizacji? Dobrze trafiłeś! Potrzebujemy twórców prelekcji i konkursów oraz ludzi, którzy będą pomagali w obsłudze. W ramach wdzięczności przewidujemy oczywiście zniżki, nawet do 100% ! Co ważniejsze, w tym roku ZSZeF nie ma konwencji, więc równie mocno potrzebujemy programu z gatunku fantasy, steampunk, s-f itp. Daje Ci to naprawde duże możliwości, więc wykorzystaj to maksymalnie. Masz konto na Facebooku? Tu znajdziesz link do fanpagea www.facebook.com/zszef!

Podziel się.