Flamberg – Zmiany w akredytacji

0

W związku z licznymi petycjami postanowiliśmy zmienić pewne zasady dotyczące akredytacji na konwencie związane z tym, iż tegoroczny Flamberg jest po raz ostatni organizowany w Mirowie wielu z Was chce przyjechać tam choć na chwilę, by po raz ostatni zaczerpnąć Mirowsko-konwentowego klimatu.Koszt akredytacji na konwencie to 70zł. Cena akredytacji obejmuje koszty związane z wynajmem pola biwakowego (w tym woda, wywóz śmieci), oraz udział we wszystkich atrakcjach przewidzianych w programie konwentu.

Zmiany:

– Każdy kto przyjedzie z powodu czy też przy okazji Flambergu do Mirowa w weekend kończący nasz zlot zapłaci tylko 25zł. Dzięki temu będzie miał okazję wziąć udział w wielkiej imprezie pożegnalnej, którą postaramy się zorganizować na Zamku.

– Jeśli czyjś pobyt na Flambergu ma nie przekroczyć dwóch, max trzech dni to również może liczyć na zniżkę akredytacyjną oraz prawo udziału w LARPach innych niż Gra Główna. (niezależnie od czasu pobytu, aby wziąć udział w Grze Głównej należy zapłacić całość akredytacji) W takim przypadku prosimy jednak o zapowiedź mailową pod tilin@flamberg.pl Dzięki takim ustaleniom konwent będą mogli odwiedzić nie tylko starzy wyjadacze którym nie uda się wyrwać na całość imprezy ale również ludzi którzy chcieliby pierwszy raz w ramach „taniej” próby zobaczyć na czym polega zabawa na naszej imprezie.

Ale UWAGA – wszystkie takie sytuacje ustalamy mailowo – na konwencie nie będzie rozmów i targów, obowiązywać będzie jedna stawka –> Pełna Akredytacja.

Podziel się.