Gakkon 5 Edycja Zimowa – garść informacji

0

Po długiej przerwie, zimowa edycja Gakkonu już w następny weekend! Zatem spieszymy z garścią najważniejszych informacji na temat tego co, gdzie i kiedy, a co najważniejsze – za ile. 

Konwent będzie się odbywał w terminie 9-10 lutego 2019 roku w XXXII Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi, czyli miejsce pozostaje bez zmian. 

Internetowa przedsprzedaż biletów została już zakończona, zatem jedyną możliwością nabycia wejściówki jest jej kupno na miejscu w dniu imprezy. Organizatorzy oferują następujące bilety: 

  • Bilet jednodniowy (sobota) – 30zł
  • Bilet jednodniowy (niedziela) – 20zł
  • Bilet dwudniowy – 50zł

Niepełnoletniej części uczestników przypominamy o konieczności wypełnienia i posiadania Karty Konwentowicza, czyli zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Jest ona dostępna tutaj.

Organizatorzy oferują także nocleg z piątku na sobotę dla osób spoza Łodzi, pod warunkiem posiadanego biletu dwudniowego, zakupionego w przedsprzedaży oraz uiszczenia opłaty w wysokości 5zł. Dla wyżej wymienionych uczestników nocleg będzie dostępny od godziny 20. Oczywiście z noclegu z soboty na niedzielę mogą korzystać jedynie osoby, które wykupią lub wykupiły wejściówkę dwudniową. 

Ponadto, już od dwóch dni dostępny jest pełen program tegorocznej zimowej edycji, który dostępny jest na stronie, a dla posiadaczy smartfonów z systemem Android również za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Kompletną listę atrakcji oraz plik tabeli programowej znajdziecie tutaj.

Dla kolekcjonerów identyfikatorów również mamy newsa! Organizatorzy Gakkonu opublikowali wzory tegorocznych grafik, a wśród nich przeurocze zimowe kreacje charakterystycznych dla tegoż konwentu pand, alpak czy myszki.

Mamy nadzieję, że zimowa aura nie utrudni dojazdu i zobaczymy się już za tydzień w Łodzi!

Podziel się.