Hikari 2019 – garść informacji

0
Czy wiedzieliście, że wszystkie wejściówki w przedsprzedaży na nadchodzący konwent Hikari 2019, który odbędzie się w dniach 30 sierpnia – 1 września,  już się rozeszły!? Więc czy szczęśliwcy posiadający swoją wejściówkę, wiedzą co ich jeszcze czeka na nadchodzącym evencie? 

Dla wystraszonych przez wyprzedane wejściówki mamy dobre wieści – na miejscu będzie na Was czekać pewna pula wejściówek, lecz nie zagwarantują one miejsca noclegowego. Stąd też mamy informację odnośnie akredytacji, która rozpocznie się od 12:00. Natomiast wstęp na sam konwent odbędzie się już od 15:00.

Z myślą o Was organizatorzy na wydarzeniu przygotowali specjalną nitkę pozwalającą zebrać Wasze oferty sprzedaży i umożliwić znalezienie kupca na wystawiane przedmioty. Poza tym na stronie wydarzenia możecie już podejrzeć wystawców jacy zagoszczą na tegorocznej edycji, znajdziecie ich pod tym linkiem.

Co więcej, warto zwrócić także uwagę na informatory, które otrzymacie na konwencie, gdyż będą one skrywały kupony od sponsorów konkursu cosplay takich jak Uwowo, Łucznik, czy Pinky Paradise.

Dla zapominalskich podajemy ponownie link do programu imprezy – klik!

Osoby nieletnie niech pamiętają o zgodzie, którą pobierzecie tutaj.

Niech światłości stanie się za dość i rozpromieni ona Wam Hikari 2019, na którym nas spotkacie! 

Podziel się.