Lajconik 2021 – patronujemy!

0

W niepewnym, pandemicznym czasie szczególnie miło jest nam ogłosić, iż patronujemy Lajconikowi, czyli Krakowskim Dniom z Grami Fabularnymi. Impreza odbędzie się w dniach 17 – 18 kwietnia, za pośrednictwem Discorda, w trzech turach – porannej, popołudniowej i nocnej, tak w sobotę jak i niedzielę. 

Będzie to jedenasta już edycja wydarzenia, które od 9 lat odbywało się fizycznie, ale od zeszłego roku przeniosło się do Internetu. Zmiana formuły nie stanęła na przeszkodzie, aby ponad 350 osób mogło spotkać się wirtualnie, dzielić swoją pasją do gier i wspólnie opowiadać kolejne historie. 

W tym trudnym czasie kolejnych ograniczeń szczególnie ważna staje się misja Organizatorów wydarzenia, aby propagować kreatywne spędzanie wolnego czasu, a także poszukiwanie (choćby tylko online) takiej przestrzeni, żeby oderwać się „na trochę” od rzeczywistości. Jeśli natomiast chcielibyście wziąć sprawy w swoje ręce i zostać prelegentami, do 13 marca możecie przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem formularza. Ewentualne pytania przekazujcie w wiadomościach prywatnych (FB) bądź mailem: lajconik@ksf.org.pl.

Podziel się.