Najlepszy Konwent Sezonu Zima 2005/2006

2

Informator Konwentowy ma przyjemność zaprosić Was do udziału w naszym pierwszym konkursię i wspólnym wybraniu Najlepszego Konwentu Sezonu Zima 2005/2006.
Do głosowania na tę nagrodę zapraszamy przedstawicieli odbywających się w ciągu ostatniego roku konwentów.
Samych konwentowiczów zapraszamy natomiast do głosowania bezpośrednio przez naszą stronę na wyróżnienie „Konwent Sezonu Zima 2005/2006 – Wybór Konwentowiczów”.
Szczegóły:

Po długim namyśle uznaliśmy, że cały rok to zdecydowanie za długi okres czasu, żeby wybrać z niego najlepszy konwent (nikt z nas nie potrafił już przywołać dokładnych wspomnień sprzed np. dziesięciu miesięcy), dlategoteż postanowiliśmy podzielić rok na Sezon Letni (kwiecień-wrzesień) i Zimowy (październik-marzec).

W obecnej chwili zapraszamy Was wszystkich (zarówno Konwenty, jak i Konwentowiczów) do wyboru najlepszego konwentu zimowego. Lista konwentów jakie, wytypowaliśmy do konkursu znajduję się tutaj. Są to konwenty z sezonu zimowego, jakie zostały zarejestrowane w Informatorze Konwentowym.

Do wszystkich konwentów, jakie odbyły się w okresie ostatnich 12 miesięcy (lista) postaraliśmy się wysłać imienne zaproszenie do głosowania. Jeśli jakiś konwent takowego nie otrzyma, to zapewne będzie to winą nieaktualnych danych adresowych, jakie posiadamy – dlatego też z tego miejsca ponawiamy to zaproszenie, kierująć je do ogółu konwentów. Wasze głosy wyłonią zwycięzce konkursu – „Najlepszy Konwent Sezonu Zima 2005/2006” (Głos należy wysłać jako email pod adres info@informator.rpg.pl zaznaczając od jakiego konwentu pochodzi, kto jest jego przedstawicielem i oczywiście nie zapominając o samych typach).

Wszystkich konwentowicz zapraszamy również do zabawy – wchodząc na tę stronę – możecie oddać swój głos i przyznać własne wyróżnienie – „Konwent Sezonu Zima 2005/2006 – Wybór
Konwentowiczów”.

Głosowanie trwać będzie do końca maja, a Wasz wybór ogłosimy w ciągu kolejnych 2 tygodni (po 1 czerwca).

Nagrodami dla Konwentów prócz tytułu będzie niewielki puchar (nagroda główna) i pamiątkowa tabliczka (za wyróżnienie). Również wśród głosujących przez stronę postaramy się wylosować niewielki upominek.

Szczegółowy Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Zapraszamy do Głosowania

Ważne linki:
Regulamin Konkursu
Konwenty Konkursowe
Konwenty Głosujące (głosowanie poprzez email)
Strona do Głosowania dla Konwentowiczów

Podziel się.