NiuCon is coming

0

 Już za niespełna miesiąc spotkacie się z fantastyczną przygodą jaką jest konwent NiuCon, który zaprasza na Uniwersytet Przyrodniczy w dniach 11-13 sierpnia do Wrocławia.

Wśród gości na chwilę obecną zapowiedzieli się: Agata Suchocka (polska pisarka wydawana za granicą), Anika Stasińska (autorka Rafaela Bieleckiego w Hogwarcie), Hybryda (Polska Cosplayerka, reprezentantka na EC w 2014), EuGeniusz Dębski (Jeden z najważniejszych wrocławskich pisarzy fantastyki, tłumacz fantastyki rosyjskiej, współtwórca Fahrenheita), Jacek Inglot (autor powieści Quietus, Inquisitor, Bohaterowie do wynajęcia, Wypędzony, Sodomion, Polska 2.0), Johnny Walker (autor powieści fantastycznych oraz przygodowych i opowiadań sensacyjnych), Łowcy Przygód (Youtuberzy, fani eksploracji, historii i urbexu), Przemysław Karda (autor uniwersum Interregnum), Rafał Kosik (autor powieści Felix, Net i Nika; Amelia i Kuba; Mars, Vertical i Kameleon), Spychu (Youtuber, wielki fan anime i gier konsolowych).

Po raz pierwszy na NiuConie będzie miała miejsce Aleja Artystów, czyli miejsce, gdzie będziecie mogli spotkać ulubionych rysowników i rękodzielników. Ciekawostką na NiuConie może być spotkanie z dietetykiem, który opowie wam jak zdrowo odżywiać się na konwentach! Jeżeli lubicie miłe, słodkie i futrzaste zwierzaczki to w trakcie tegorocznego NiuConu odbędzie się FurSuitWalk. Pubem konwentowym NiuConu jest Cybermachina! Dla każdego uczestnika będzie zniżka 2zł na lane piwo i drinka!

Bilety można kupować (oraz noclegi) w systemie Rezerwix. Noclegi zorganizowane zostaną w ZSTiE znanego z wcześniejszych edycji NiuConu (4-6). Będzie możliwość rozstawienia namiotu – więcej informacji na specjalnie przygotowanej podstronie konwentu. NiuCon dalej poszukuje helperów, twórców programu. Na NiuConie nie zabraknie planszówek m.in. od Rebel, Let’s Play i Vertimy. Jeśli jesteś zainteresowany wsparciem GamesRoomu, to nadal poszukują do niego obsługi.

Podziel się.