Nocny Maraton Serialowy w Multikinie dla posiadaczy wejściówek na Warsaw Comic Con

0

Już 19 maja, w sześciu kinach, w pięciu miastach Polski, odbędzie się Nocny Maraton Serialowy. Tej nocy fani serialu HBO „Gra o tron” będą mieli możliwość obejrzenia całego 6 sezonu na kinowym ekranie. Oprócz tego dla uczestników maratonu zostaną przygotowane wspaniałe atrakcje i niespodzianki.  Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy, że jesteś posiadaczem biletu na festiwal Warsaw Comic Con i zarejestrujesz go na stronie imprezy.

Nocny Maraton Serialowy z „Grą o Tron” odbędzie się jednocześnie w sześciu kinach: Warszawa (CH Złote Tarasy, Multikino Ursynów), Kraków (Multikino, ul. Dobrego Pasterza 128), Katowice (Galeria Katowicka), Wrocław (Arkady Wrocławskie), Poznań (Multikino 51).

Ale to nie wszystko – w każdym z wymienionych kin, oprócz „Gry o Tron” (HBO), w drugiej sali odbędzie się maraton wybranego serialu FOX – „Legion” (Warszawa – CH Złote Tarasy, Kraków – Multikino), „Outcast” (Wrocław – Arkady Wrocławskie, Poznań – Multikino 51) albo „The WalkingDead” (Warszawa – Ursynów, Katowice – Galeria Katowicka).

Szczegóły i rejestracja biletów na stronie imprezy.

 

Podziel się.