Ostatnia prosta przed Aiconem

0

Już w najbliższy weekend w Rybniku odbędzie się pierwsza edycja nowego konwentu walentynkowego Aicon. Dlatego przygotowaliśmy dla osób wybierających się na to wydarzenie garść informacji.

Po pierwsze dostępny jest już plan atrakcji. Z racji tematyki konwentu do dyspozycji będzie specjalna sala walentynkowa, w której możemy stworzyć walentynkę, uszyć prezent dla swojej drugiej połówki, a także wziąć tradycyjny ślub konwentowy. Single z kolei mogą załapać się na speed dating.

Organizatorzy zadbali także o gości specjalnych. Zaproszeni zostali m.in. Klaudia Adamowicz, jedna z autorek książki „Oblicza kawaii”, Karol Gajos – aktor głosowy prowadzący kanał na YouTube: Popcorned, rysowniczka Ciocia Kot, czy animator CichyWuj. Pełna lista gości jest dostępna na stronie organizatora. Na miłośników planszówek czekać będą turnieje gier Dobble, Klask i Rosyjska Ruletka: Mistrzostwa Świata. Nie zabraknie oczywiście konkursu cosplay.

Przedsprzedaż biletów w cenie 50 zł trwa w systemie Nagato. Jak wypadnie to konwentowe święto zakochanych? Przekonamy się już za kilka dni!

Podziel się.