Ostatnie informacje przed Magnificonem EXPO 2019

0

Już jutro rozpocznie się wyczekiwany konwent Magnificon EXPO 2019 w Krakowie. W związku z tym, mamy dla Was przygotowanych kilka ważnych informacji.

Zacznijmy od akredytacji, bo przecież każdy musi przez nią przejść. Jak co roku organizatorzy udostępnili planowany rozkład kolejek akredytacyjnych, które mają przyspieszyć ten zabierający trochę czasu proces. Poniżej są mapki z planowanymi kolejkami, z którymi prosimy się zapoznać, gdyż zaoszczędzi to wszystkim niepotrzebnych nerwów i trochę czasu. Rozpoczęcie akredytacji planowane jest na godzinę 17, natomiast osoby z wejściówkami VIP będą wpuszczane już od 16:30

Dodatkowo, jak co roku pomiędzy główną halą, a sleeproomem (znajdujący się w budynku hali sportowej CSiR Politechniki Krakowskiej al. Jana Pawła II 37) będzie jeździł autobus, którego rozkład znajdziecie poniżej:

Osobom niepełnoletnim przypominamy, że potrzebują mieć ze sobą wypełnioną zgodę rodzica, której wzór znajdziecie tutaj.

Dodatkowo w związku z głównym gościem konwentu – Ladybeard organizatorzy mają do Was ogromną prośbę. A mianowicie:

  • Przede wszystkim gwiazda ma prośbę aby kategorycznie nie wchodzić za nim do łazienki, co widocznie spotkało go już na innych wydarzeniach. 
  • Zdjęcia mogą być wykonywane tylko i wyłącznie na oficjalnym stanowisku, podczas spotkań z fanami.  w szczególności zabrania się zdjęć przed przebraniem się LadyBeard w strój, podczas prób, w przebieralni, na backstageu.

 

Życzymy wszystkim udanego konwentu i mamy nadzieję, że widzimy się na miejscu!

Podziel się.