Ruda Mithrilu: informacje

0

Organizatorzy konwentu Ruda Mirhrilu nie próżnują! Ruszyło bardzo dużo formularzy, które będą dostępne jeszcze przez jakiś czas.

Jeśli chcielibyście poprowadzić jakąś atrakcję podczas konwentu, musicie się śpieszyć. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada poprzez formularz na stronie. Dla prelegentów przewidziane są zniżki na akredytację.

Osoby, które lubią pomagać, na pewno zaciekawi informacja o trwających zgłoszeniach na helperów. Jeśli przepracujecie powyżej 5 godzin, wejdziecie na konwent całkowicie za darmo!

Na Rudzie nie mogło zabraknąć konkursu cosplay. W tym roku można będzie zmierzyć się w dwóch kategoriach: cosplay i projekt własny. Chcąc wziąć udział w rywalizacji, należy wysłać zgłoszenie poprzez stronę. Na tej samej podstronie jest ujawniony skład jury.

Wariantów biletów jest bardzo wiele. Możecie wybierać w biletach dwudniowych i jednodniowych. Każda wejściówka oferuje coś innego. Ceny zaczynają się od 50 złotych, a kończą na 15. Więcej informacji o biletach znajdziecie tutaj.

Ruda Mithrilu: w kopalniach Morii odbędzie się 28 – 29 stycznia 2017 roku w Rudzie Śląskiej.

Podziel się.