Ryucon 2018 – garść informacji

0

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że objęliśmy swoim patronatem medialnym krakowski konwent Ryucon 2018! W związku z tym przybywamy, aby podzielić się z Wami kilkoma informacjami dotyczącymi wydarzenia.

Po pierwsze wszystkie bilety oraz podkoszulki możecie zakupić w systemie nagato. Dodatkowo w tym samym systemie możecie zgłosić się na wystawcę (do 5 sierpnia), helpera (do 5 sierpnia), a także prowadzącego atrakcję (do 29 lipca).

Poza tym organizatorzy ogłosili na stronie wydarzenia na facebooku konkurs, w którym do wygrania są 3 wejściówki na pełne 3 dni konwentu. Co trzeba zrobić aby wziąć w nim udział? Oto zadania:

1. Załóżcie swój strój superbohatera! – nie musi być on idealnym odwzorowaniem jakiegoś stroju. Organizatorzy biorą pod uwagę pomysł i orginalność, a nie jakość, tak więc każdy ma szansę!
2. Wrzućcie zdjęcie pod postem z opisem waszej supermocy i tagiem #bohaterowieRyuconu. Ponownie, liczy się oryginalność i humor.
3. Punkt nie obowiązkowy, ale bardzo pomocny – udostępnijcie post na facebooku, lub  wydarzenie, aby dotrzeć do jak największej ilości superbohaterów na terenie całego kraju!

Przypominamy, że konwent Ryucon odbywa się w Krakowie w dniach 17-19 sierpnia 2018 roku.

Podziel się.