SPOT 2012

0

Z przyjemnością prezentujemy najnowsze informacje dotyczące przyszłorocznej edycji SPOTa.

SPOT-News #001

„Klimat urywał głowę…”
Dobry

Witam wszystkich! Pragnę serdecznie zaprosić na 3-cią edycję konwentu organizowanego przez Klub Fantastyki Zardzewiały Topór: SPOT – SPOTkania z LARPami.

Czym jest SPOT? Jest to konwent stricte LARPowy, gdzie LARPy są najważniejsze. Koniec z wysyłaniem LARPów do piwnic czy innych zapyziałych pomieszczeń – czas wyjść z nimi na zewnątrz i do lepszych miejsc!

Nasz konwent charakteryzuje się luźną i rodzinną atmosferą, gdzie każdy ma czas pogadać z każdym. Dodatkowo co wieczór ogniska dla lubiących świeże powietrze lub planszówki dla preferujących zamknięte pomieszczenia.

SPOT odbędzie się w dniach 28.04-30.04.2012 w Przywidzu (województwo pomorskie) – w tym samym miejscu co rok temu. Na uczestników czeka ogromna ilość atrakcji – LARPy, jeepformy, gry terenowe oraz wiele innych atrakcji.

Konwent będzie się odbywać w przytulnym i przestronnym Zespole Szkół w Przywidzu, w Ośrodku „Zacisze” na klimatycznym cyplu oraz w pobliskim lesie, który jest rzut beretem od szkoły.

Akredytacja – czyli to, co tygryski lubią najbardziej!
– do 31.03.2012r. wynosi 30 zł
– od 01.04.2012r. do 22.04.2012r. – wynosi 40 zł
– od 22.04.2012r. wpłaty na miejscu tylko po przyjeździe na SPOTa – wynosi 50 zł (wpłaty dokonane po 22.04.2012r. na konto nie będą uwzględniane)

Jako Zardzewiały Topór, tradycyjnie już będziemy organizować LARPa terenowego w świecie Kronik Drikanu. Chętnych prosimy o przesyłanie na adres larp@larp-zt.pl koncepcji postaci z ich historią, abyśmy mogli je wpleść do fabuły. Termin nadsyłania postaci: 28.02.2012r.

Koniecznie odwiedź stronkę: www.spot.larp-zt.pl – tam uzyskasz więcej informacji oraz adres faceebookowy: facebook.com/spotZT – polub Nas!

I pamiętajcie:
PS. SPOTlingi są wszędzie…

Podziel się.