WTF Jesień 2020 – wieści organizacyjne

0

Organizatorzy Warszawskich Targów Fantastyki pracują dzielnie, abyśmy mogli zobaczyć się w dniach 28 – 29 listopada tego roku! W związku z wiadomą sytuacją w kraju, czeka nas kilka istotnych zmian w organizacji wydarzenia. Na szczęście miejscówka niezmienna – Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25.

Oczywiście na terenie imprezy należy zakrywać usta i nos maseczką bądź przyłbicą – przez cały czas. Przy wejściu znajdziecie punkt dezynfekcji rąk i pomiaru temperatury. 

Wszystkie drzwi ewakuacyjne prowadzące na zewnętrzną klatkę schodową staną się wyjściami, nie będzie można przez nie ponownie dostać się na teren imprezy. Jedyne wejście znajdować się będzie na parterze budynku. 

Stoiska zostaną ustawione tak, aby umożliwić zachowywanie dystansu. Tam, gdzie będzie to konieczne, wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy, na przykład na schodach, przy przejściach wzdłuż schodów ruchomych, między niektórymi stoiskami. 

Winda osobowa znajdująca się w budynku przeznaczona zostanie wyłącznie do użytku przez osoby niepełnosprawne, Gości, rodziców z wózkami, obsługę. 

Cała sprzedaż (gadżetów i wejściówek) odbywać się będzie online – takie jest zalecenie GIS.

Bilety:

  • karnet – następca poprzednich wejściówek (dwudniowy), w cenie 15 zł;
  • jednodniowy normalny –  na sobotę lub niedzielę – 10 zł
  • jednodniowy ulgowy – również na sobotę lub niedzielę, dla dzieci poniżej 13 r.ż. – 5 zł

Dzieci poniżej 7 r.ż. wchodzą za darmo

Karnety zamawiać można do 14 listopada, bilety jednodniowe – do dnia imprezy i w trakcie jej trwania, ale musi się to odbyć online! Na miejscu będzie ograniczona liczba tabletów, za pośrednictwem których nabędziecie bilet. 

W tym roku Uczestnicy mogą sami skonfigurować sobie pakiet gadżetów! Do wyboru są:

  • podstawka – 10 zł,
  • maseczka – 15 zł,
  • kubek – 30 zł,
  • torba – 35 zł,
  • koszulka – 50 – 80 zł, w zależności od wariantu. 

Gadżety, podobnie jak karnety, zamawiać można do 14 listopada

Wejściówki zakupione wcześniej, na wiosenną edycję, zachowują ważność. Będą traktowane jak karnety dwudniowe i możecie je wykorzystać jesienią 2020 lub na wiosnę 2021 – wybór należy do Was. 

Podziel się.