WTF Wiosna 2021 – zmiany w formule!

0

Warszawskie Targi Fantastyki, edycja wiosenna, ze względu na dynamiczną i niepewną sytuację postanowiły nieco zmienić formułę. Kwestie, które zostaną poruszone poniżej, dotyczą wyłącznie wydarzenia zaplanowanego na 20 i 21 dzień marca 2021 r. A najważniejszą informacją jest: wydarzenie odbędzie się jak najbardziej offline, w Warszawie, w dobrze znanym już uczestnikom budynku Domu Towarowego Braci Jabłkowskich

Jeśli chodzi o kolejne istotne wieści, to po pierwsze wydarzenie zmienia nazwę, na Jarmark – Fantastyczne Powitanie Wiosny. W związku z powyższym, jest otwarte i wstęp nie będzie biletowany. Osoby, które zakupiły już wejściówki, mogą je wykorzystać na kolejnych edycjach. Zachowują swoją ważność, aż do momentu wykorzystania podczas dowolnych WTFów

Zmiana charakteru wydarzenia sprawia, że nie będzie punktów programu związanych z Fantastycznymi Gośćmi. Opcja ta na pewno powróci tak szybko jak tylko będzie możliwe. Jednak podczas edycji wiosennej, jeśli spotkacie kogoś ulubionego, to jedynie w roli uczestnika. I jak słusznie podejrzewacie, nie odbędą się również żadne towarzyszące atrakcje (jak np. koncert czy pokaz). 

Jarmark przeprowadzony zostanie w ścisłym reżimie sanitarnym. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Uczestników, bez żadnych wyjątków (dotyczy to również przedstawianych zaświadczeń – Organizatorzy nie są w stanie ich weryfikować), konieczne jest zakrywanie ust i nosa maseczkami, zgodnie z wytycznymi rządowymi. Zapowiadana jest kontrola maseczek, dezynfekowanie rąk przy wejściu oraz wyrywkowa kontrola temperatury. Kontrolowana będzie także liczba osób przebywających jednocześnie w środku pomieszczenia, a w razie zaistnienia takiej potrzeby – limitowana.

Zamiast stoiska biletowego, na Jarmarku znajdziecie po prostu stanowisko sprzedaży gadżetów z poprzednich edycji oraz cegiełek, czyli formy finansowego wsparcia dla imprezy. Cegiełki pojawią się także w sklepie internetowym, w którym nadal możecie zamawiać fanty z wiosenną Syrenką.
Podziel się.