Ziemie Jałowe 2020 – frakcje

0

Na oficjalnej stronie Ziemi Jałowych jest już dostępny formularz zgłoszeniowy do frakcji. Wszystkie trzy grupy oficjalnie współpracują ze sobą, a właściwie, są od siebie zależne. Każda z frakcji ma pewne konkretne zadania do zrealizowania, które mogą i najprawdopodobniej będą sprzeczne z interesami innych grup!

Szczegółowe informacje o głównych stronnictwach oraz podfrakcjach znajdziecie na stronie. Zastanawiajcie się szybko, gdyż liczba uczestników w każdej ekipie jest limitowana – do 10 osób (w tym poście znajdzie się jeszcze kilka informacji o różnych ważnych dziesiątkach, czytajcie dalej!).

Zapominalskim przypominamy, że jeszcze do 10 marca macie okazję zakupić wejściówki w niższej cenie, w ramach pierwszej tury przedsprzedaży. Instrukcje odnośnie płatności znajdziecie w naszym poprzednim poście.

10. jubileuszowa edycja Ziemi Jałowych, Zagłębiowskiego Konwentu Postapokaliptycznego, odbędzie się w terminie 30 czerwca – 5 lipca w Będzinie. Tematem przewodnim wydarzenia jest postapokaliptyczny western z elementami cyberpunku.

Podziel się.