Animatsuri – garść informacji

0

Za nieco ponad tydzień widzimy się z Wami na kolejnej edycji konwentu Animatsuri. W związku z tym zebraliśmy dla Was kilka ważnych i ciekawych informacji!

Dla zapominalskich lub spóźnialskich przypominamy, że tylko do 14 lipca istnieje możliwość zakupu biletu a wraz z nim zapewnić sobie nocleg na terenie konwentu. Rezerwacji możecie dokonać na tej stronie.

Przede wszystkim konwent to atrakcje, które zostały niedawno ogłoszone, a ich pełną listę znajdziecie tutaj. Godzinową rozpiskę organizatorzy mają zamiar udostępnić w najbliższym czasie, aczkolwiek już teraz możecie zobaczyć, na co warto się wybrać. Tym bardziej, że jednym z gości konwentu jest dr. Nicolas Levi, który poprowadzi prelekcje: „Nowe Technologie w Korei Północnej” oraz „Smart cities w Korei Południowej”. Jeżeli więc jesteście zainteresowani tematami obu Korei jest to chyba najlepsza okazja do poszerzenia swojej wiedzy.

Ponadto jedną z atrakcji będzie koncert  holograficzny Vocaloidów przygotowany przez ekipę VocaLive oraz  20 lipca o godzinie 22:00 na Amfiteatrze odbędzie się pokaz laserów.

A teraz mała gratka dla fanów cosplayu. W tym roku uczestników konkursu będą oceniać Asgardian Fraud, Endzii i Sota. Fundatorem nagród konkursu będzie firma Włókno-land oferująca zwycięzcą bony do swojego sklepu. 

Przypominamy, że konwent Animatsuri 2019 odbywa się w dniach 19-21 lipca w Warszawie.

Podziel się.