Animecon Halloween 2019 – na tydzień przed

0
Już za tydzień tj. 26 października, rozpocznie się konwent Animecon Halloween 2019 w Poznaniu. Mamy nadzieję, że bilety już zakupione i wyczekujecie imprezy. Aby umilić Wam ten czas, przygotowaliśmy dla Was garść przydatnych informacji.

Dla spóźnialskich chcemy już poinformować, że wszystkie bilety VIP zostały wyprzedane. Ale spokojnie – wszystkie pozostałe bilety wciąż są dostępne.
Co więcej, dla osób przyjeżdżających z daleka akredytacja ruszy już w piątek 25.10 i potrwa od godziny 18:00 do 23:00.

Pewnie też jesteście ciekawi jakie jeszcze atrakcje poszerzyły całą pulę gotowych dla Was zabaw i prelekcji. Zachęcamy więc, aby spojrzeć pod ten link gdzie czeka na Was calutki program konwentu.
Wiedzieliście, że przyjdzie się Wam zmierzyć z wykonaniem atrapy potrawy z Naruto w konkursie przygotowanym przez Wioskę Naruto? Jeśli nie, to spróbujcie, bo może wśród Was jest prawdziwy MasterChef Konoha!
Jeśli zmęczycie się po konkursie, możecie wpaść na Ultra Star od UltraStar T.A. , czy oderwać się do wirtualnej rzeczywistości dzięki VRRave.

Dodatkowo pula gości wciąż rośnie i dołączyli do niej chociażby Dudul, czy znany rysownik i animator, którego możecie pamiętać jeszcze z „R jak Ryszard”. Będąc wśród tematyki rysowniczej możemy powiedzieć, że imprezę pod swoje skrzydełka przygarnęły Makowe Arty w postaci patronatu.
Nie zapominając o cosplayowej części konwentów będziecie mieli okazję spotkać Miko Cosplay. A dla fanów idolek i tańca czeka występ Milky Way Heroes!, które urozmaicą Wasz dzień swoimi energetycznymi układami.

Zaciekawieni? Przerażeni? Dajcie nam znać już w Poznaniu w te konwentowe Halloween!

Podziel się.