Ankieta larpowa 2017

0

Początek grudnia to, od kilku lat, chwila publikacji ankiet Ogólnopolskiej Ankiety Larpowej. W tym roku jej twórcy proszą o wypełnienie aż 3 różnych kwestionariuszy. Warto włączyć się w tę inicjatywę i pozwolić jej twórcom na zebranie większej ilości danych o środowisku larpowym w Polsce.

CZŁOWIEK 2017 to główny kwestionariusz, skierowany do każdego – im większy będzie odzew, tym wyniki będą bardziej wartościowe. Wersja ekspresowa to tylko 5 minut pytań zamkniętych, po których można dokonać wyboru, czy chce się wypełnić kolejną partię pytań, zajmującą już 15-30 minut.

⦿ CZŁOWIEK 2017

Dodatkowo twórcy zachęcają do wypełnienia ankiety WRAŻLIWE TEMATY 2017, w której chcą dowiedzieć się więcej o podejściu do używek, tożsamości, bezpieczeństwa i zdrowia na larpach. Ta część oddzielona jest od reszty, by zmaksymalizować anonimowość oraz dać wypełniającym czas na oddech pomiędzy ankietami.

⦿ WRAŻLIWE TEMATY 2017

Organizatorzy larpów zaś gorąco zachęcani są do wypełnienia ankiety LARP 20XX, w której zbierane są informacje o grach, które odbyły się w Polsce w roku 2017 i nie tylko. Wypełnienie wersji ekspresowej zajmuje do 3 minut, zaś wersji rozszerzonej do 15 minut.

⦿ LARP 20XX

Wyniki uzyskane w ankiecie zostaną opublikowane na Konferencji Larpowej 2018 w Krakowie.

 

Podziel się.