Asucon XX-lecie pod patronatem

0

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że objęliśmy swoim patronatem medialnym konwent Asucon. Jest to wyjątkowe wydarzenie, gdyż w tym roku impreza obchodzi swoje dwudziestolecie! 

Aby uświetnić okrągłą rocznicę, jednym z gości będzie Teatr Ognia INFERIS.  Jest zespół fireshow igrający z płomieniami od 2011 roku. Ich specjalnością są widowiskowe pokazy tańca z ogniem, w klimatach rockowych i słowiańskich. Występowali w przeróżnych teledyskach, brali również udział w show Mam Talent, zaś podczas Asuconu rozgrzeją Was ostrym brzmieniem oraz mnóstwem ognistej energii!

Chociaż do konwentu pozostało jeszcze dużo czasu, już teraz, do końca czerwca możecie zakupić bilety w cenie 40 zł. A jeśli jesteście kolekcjonerami gadżetów to spokojnie, została dla Was przygotowana specjalna oferta.

Oprócz normalnego biletu organizatorzy także mają w swojej ofercie popularną wersję wejściówki VIP za 70 zł. Dlaczego jest taka wyjątkowa? Przede wszystkim zapewnia Wam ona miejsce do spania na terenie konwentu w specjalnym sleeproomie, a także zawiera w sobie pakiet gadżetów.

Bilety możecie rezerwować tutaj.

Przypominamy, że Asucon XX-lecie odbywa się w dniach 24-25 sierpnia w Chorzowie.

Podziel się.