Bykon 2019 – wieści

0

Organizatorzy Bykonu przygotowali już dla Was tabelkę programową (oraz opisy poszczególnych punktów), z którą możecie się zapoznać na oficjalnej stronie wydarzenia. Uczestnicy mogą liczyć na zróżnicowane bloki tematyczne, ponadto do dyspozycji zostaną oddane sale gier planszowych, konsolowych, muzycznych, a także te z LARPami i RPGami. Organizatorzy dążą do zintegrowania różnych grup fandomowych, zapewnienia im przestrzeni do wspólnego działania, stąd też część atrakcji będzie czynna całą dobę!

Uczestnicy spoza Bydgoszczy mają możliwość przenocowania w przygotowanym sleeproomie. Jeśli chcecie skorzystać z tej możliwości, powinniście zapakować ze sobą karimatę i śpiwór.

Koszt akredytacji pełnej to 40 zł. Z racji zakończenia sprzedaży preakredytacji, wejściówki są do nabycia wyłącznie na miejscu i tylko za gotówkę. Dzieci do 6. roku życia, pod opieką osoby dorosłej, wchodzą bezpłatnie. Osobom w wieku od 6 do 12 lat przysługuje 50% zniżka – jeśli nie są z opiekunem, potrzebują mieć przy sobie także zgodę na uczestnictwo w imprezie.

Bykon odbędzie się w następny weekend, tj. w terminie 19 – 20 października. Atrakcje zlokalizowane będą na terenie III LO im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy, przy ul. Nowogrodzkiej 3.

Podziel się.