Christopher Judge odwiedzi Pyrkon

0

W poniedziałek, dzień długi już z nazwy, śpieszymy z pobudzającą lepiej niż kawa wiadomością. Tegoroczny Pyrkon odwiedzi Christopher Judge. Będzie to pierwsza wizyta aktora w naszym kraju. Christopher znany jest najbardziej z roli Teal’ca w serialu Gwiezdne Wrota oraz z ról w filmach powiązanych z tym uniwersum (Gwiezdne Wrota: Arka Prawdy czy Gwiezdne Wrota: Continuum).

Christopher Judge na Pyrkonie 2019!

Blok Filmowo-Serialowy ma dla Was sensacyjną wiadomość – tegoroczny Pyrkon odwiedzi sam Christopher Judge! To pierwsza wizyta tego aktora w Polsce :) Christopher Judge najbardziej znany jest ze swojej roli w serialu „Gwiezdne wrota” i filmach z tego uniwersum – „Gwiezdne wrota: Arka Prawdy” oraz „Gwiezdne wrota: Continuum”. Wcielał się tam w postać Teal’ca – zmodyfikowanego genetycznie wojownika z planety Chulak.Christopher Judge ma na swoim koncie również role dubbingowe. Najbardziej znaną z nich jest oczywiście Kratos z gry „God of War”. Oprócz głosu, nasz gość udzielił głównemu bohaterowi także swoich ruchów za pomocą techniki motion capture. Christophera Judge’a usłyszeć mogli także fani „World of Warcraft” oraz „StarCraft II: Legacy of the Void”.Jesteście tak samo podekscytowani jak my? Która z postaci w jaką się wcielił jest Waszą ulubioną? Dajcie nam znać w komentarzach ;)

Publiée par Pyrkon sur Vendredi 15 février 2019

 

Pyrkon odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia 2019 r. w Poznaniu, a korzystając z okazji przypominamy, iż wciąż jeszcze możecie przesyłać swoje propozycje punktów programowych.

Podziel się.