CosplayON – etap II

0

Być może słyszeliście, że RedBull przy współpracy z Pyrkonem przygotowali konkurs dla cosplayerów? Do ostatniego etapu, z nadesłanych 90 zgłoszeń, jury oraz Internauci wytypowali 12 projektów, które są dostępne do obejrzenia na stronie. Już od jutra, tj. 14 października, aż do 12 listopada włącznie (do północy), można głosować na swojego faworyta! Wyniki poznamy 13 listopada 2019 r.

Również jutro, na stronie konkursowej (fanpage’u) znajdą się profile 12 uczestników finałowego etapu, wraz ze zdjęciami i opisami. Każdy głosujący Internauta będzie miał możliwość oddania głosu raz dziennie.

CosplayOn jest wirtualną wersją znanej Wam doskonale Maskarady. Laureat otrzyma wsparcie przy tworzeniu stroju na pokaz specjalny podczas przyszłorocznej edycji konkursu, a przez to należy rozumieć 5 000 zł dofinansowania na kostium oraz profesjonalną pomoc dedykowanych ekspertów Pyrkonu. W tym miejscu chcielibyśmy przypomnieć naszą oryginalną fotorelację, powstałą za kulisami Maskarady 2019, pokazującą, że przygotowanie do wyjścia na scenę to nie taka znowu przysłowiowa bułka z masłem.

Ponadto, autor wybranego projektu stanie się bohaterem krótkiego dokumentu o powstawaniu przebrania. Trzy odcinki dokumentalnej mini serii wyprodukuje profesjonalna ekipa filmowa, a gospodarzem produkcji będzie Violet Cosplay, ambasadorka i jurorka CosplayOn.

Ostatecznie, powstały kostium zostanie przedstawiony podczas specjalnego pokazu (poza konkursem właściwym) na Maskaradzie 2020.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Podziel się.