Cytadela 2018 – przedłużenie sprzedaży biletów

0

Niedawno pisaliśmy Wam, że do końca tego miesiaca będzie możliwość zakupienia biletów na drugą edycję Festiwalu Fantastyki Cytadela w promocyjnych cenach. Organizatorzy postanowili przedłużyć czas trwania promocji jeszcze o ponad dwa tygodnie, czyli aż do 14 czerwca! Co więcej, od 1 czerwca w sprzedaży będą dostępne wejściówki jednodniowe.

Przypominamy, że za karnety ulgowe, normalne oraz rodzinne zapłacimy odpowiednio: 35, 50 lub 110 zł. Wejściówki ulgowe przysługują osobom niepełnosprawnym oraz niepełnoletnim (między 10. a 18 r.ż.; młodsze wchodzą za darmo wyłącznie z opiekunem), a bilety rodzinne obejmują 2 osoby dorosłe i 1-3 dzieci.

Impreza odbędzie się w dniach 15 – 17 czerwca na terenie Garnizonu Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim. Poza tradycyjnymi blokami programowymi pojawią się także atrakcje takie jak pokaz mody alternatywnej, AlterEgo Cytadela (konkurs strojów w zupełnie nowej formule), Slavia (świat pogańskich bóstw) czy Fabryczna Zona, w której stalkerzy poszukują artefaktów.

Podziel się.