Cytadela 2019 – pod patronatem

0

Niezwykle miło jest nam poinformować, że podobnie jak w latach ubiegłych, Festiwal Fantastyki Cytadela został objęty naszym patronatem medialnym. Impreza odbędzie się już po raz trzeci na terenie Twierdzy Modlin, a uczestnicy mogą liczyć na tradycyjne elementy konwentu połączone z formułą otwartą festiwalu, czyli koncerty, wioski tematyczne oraz pokazy. 

Co więcej, w ramach Cytadeli, wystartuje pierwszy w centralnej części kraju festiwal postapokaliptyczny – RUST FEST, współorganizowany ze Starling Design Studio. Nie zabraknie też stalkerów, którzy swój zakątek znajdą w Fabrycznej Zonie, a na wielbicieli lżejszych klimatów będzie czekać kraina fantasy. Nie oznacza to jednak, że nie będzie okazji do wzięcia udziału w walce na miecze i łuki podczas Bitwy RagnarOk!

Festiwal startuje 24 maja na terenie Garnizonu Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim. Bilety na wydarzenie dostępne są na oficjalnej stronie imprezy i w tej cenie (II pula: karnet jednoosobowy 55 zł, jednoosobowy specjalny 100 zł, rodzinny 120 zł) obowiązywać będą jeszcze do 17 kwietnia

Podziel się.