Dni Fantastyki 2017 nadchodzą

0

Już w najbliższy weekend rozpocznie się kolejna edycja Dni Fantastyki. W tym roku również czeka na Was wiele atrakcji. W Strefie Partnerskiej będziecie mogli zorientować się co w konwentowej trawie piszczy. Po sąsiedzku znajdzie się namiot dla gości imprezy, którzy będą tam pełnić dyżury autorskie oraz czytać fragmenty swoich prac w Czytelni Live.

Grupa Czarny Kur przygotuje wioskę wczesnych Słowian, gdzie będzie można spróbować swoich sił w lepieniu glinianych naczyń czy czytaniu głagolicy. Po drugiej stronie – pruska armia. Odtwarzać ją będzie Grupa Rekonstrukcji Historycznej Nysa 32, która przećwiczy ochotników z musztry oraz obsługi karabinów czarnoprochowych. Niedaleko amfiteatru ulokuje się wioska postapo Zakonu Świętego Płomienia, wraz z strzelnicą ASG oraz preformance Waltera Brunda. 

W pozostałych namiotach znajdzie się strefa gastronomiczna, stoiska wystawców oraz strefa dla dzieci. W zamku natomiast będą odbywać się prelekcje, spotkania, warsztaty oraz prezentacje. Podziemia podobnie jak w latach ubiegłych zajmie games room. 

Zachęcamy również do obejrzenia materiału promującego imprezę:

Dni Fantastyki 2017

Już 7 lipca 2017 o godzinie 14:00 startujemy z programem Dni Fantastyki 2017! Czas na pierwszy ze spotów promujących naszą imprezę! Więcej o niej dowiecie się z naszej strony www.dnifantastyki.pl #SpotkajmysienaDF #GOTS7 #Horror #Film #Nauka #Gry #Warsztaty #Literatura #Komiks #Superbohater #Gwiezdnewojny #worldofwarcraft #CosplayDziękujemy za udział Zakon Świętego Płomienia!

Publié par Dni Fantastyki sur lundi 26 juin 2017

Podziel się.