Dni Fantastyki 2018 pod patronatem

0

Z wielką przyjemnością informujemy, iż objęliśmy naszym patronatem medialnym tegoroczną odsłonę Dni Fantastyki. Konwent odbędzie się na przełomie czerwca i lipca (29.06-01.07) na terenie leśnickiego Centrum Kultury „Zamek”. Organizatorzy planują imprezę w klimacie starych legend i grozy, nie zabraknie też atrakcji dla wielbicieli folkloru. Także w jego nieco mroczniejszej odsłonie. 

Bilety można zakupić za pośrednictwem strony. Do 1 czerwca wejściówki będą dostępne w promocyjnych cenach. Za zwykły karnet trzydniowy zapłacimy 51 zł, natomiast za karnet z kartą noclegową – 61 zł (liczba miejsc ograniczona).

Twórcy programu, których propozycje zostaną zaakceptowane, mogą liczyć na zniżki w wysokości 50% (lub 100% w przypadku zakwalifikowania kilku punktów). Zgłoszenia za pośrednictwem formularza można przesyłać do 27 maja

Jeżeli natomiast chcecie dać coś od siebie jako gżdacze, możecie liczyć na specjalne koszulki oraz 50% zwrotu kosztów akredytacji za odpracowanych 8 godzin dyżuru lub 100% – za 12 godzin. Istnieje też możliwość otrzymania zaświadczenia o współpracy przy tworzeniu wydarzenia kulturalnego. Aplikacje należy przesyłać przez formularz dostępny na stronie imprezy.

Podziel się.