Dni Fantastyki – pod patronatem

1

Niedawno informowaliśmy Was o szeregu zgłoszeń na Dni Fantastyki. Dzisiaj mamy dobre wieści – objęliśmy imprezę swoim patronatem!

Dni Fantastyki odbędą się 7 – 9 lipca w Centrum Kultury Zamek we Wrocławiu Leśnicy. Impreza nieprzerwanie jest organizowana od 2004 roku, co sprawia, że jest najstarszą imprezą fantastyczną odbywającą się na Dolnym Śląsku.

Zamek w Leśnicy odwiedzą znakomici goście – między innymi Brian McClellan, Aneta Jadowiska, Rafał Kosik czy Jacek Komuda. Pełną listę gości możecie poznać na stronie wydarzenia

W ramach Fantastyki Open odbędzie się Akademia Superbohatera, w której nauczycie się walczyć różnymi stylami. Jeśli chcielibyście się przenieść do postapokaliptycznego świata lub średniowiecznego – koniecznie musicie zajrzeć do wiosek fanowskich. Jak co roku podczas Dni Fantastyki odbędą się koncerty. Wystąpią Dziwnoludy oraz Rhiannon.

Podczas imprezy poznamy finalistów konkursu dla twórców Kryształowe Smoki. Przypominamy również o trwających zgłoszeniach do konkursu cosplay. Nagroda główna to aż 500 złotych, dlatego bardzo warto wziąć w nim udział!

Bilety można kupić w przedsprzedaży oraz wchodząc na teren konwentu. Cena karnetu trzydniowego w przedsprzedaży wynosi 50 złotych, a przy drzwiach 60 złotych. Wszystkie informacje o wejściówkach znajdziecie tutaj.

Podziel się.