Avangarda 2008

0

Warszawa, 2008

Data rozpoczęcia: 2008-07-04
Data zakończenia: 2008-07-06
Miejscowość: Warszawa

Cena: 30 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Czwarta edycja tego na prawdę niezłego warszawskiego konwentu.

Łukasz 'Avarest^' Świat

Informacje Ogólne

Zapraszamy na czwartą już odsłonę cyklicznej, warszawskiej imprezy pod szyldem AVANGARDA.
AVANGARDA 2008 z założenia jest zlotem miłośników szeroko pojętej fantastyki (literatura, gry itp), ale serdecznie zapraszamy wszystkie osoby chcące zapoznać się z okołofantastycznymi możliwościami spędzania wolnego czasu. Tegoroczna impreza kręcić się będzie wokół horroru i grozy, z naciskiem na twórczość H.P. Lovecrafta i mitologię Cthulhu. Nie będzie to jednak dominujący ani specjalnie przewodni wątek konwentu, a więc fani innych nurtów nie muszą się obawiać, że nie znajdą tu nic dla siebie.

Wręcz przeciwnie!
W tym roku konwent odbędzie się w dniach 4 – 6 lipca (piątek-niedziela). Ale UWAGA! W czwartek 3 lipca planowana jest akcja Cthulhu Night – dodatkowa noc dla chętnych, a zwłaszcza miłośników wszystkiego, co plugawe, przedwieczne i nieopisane. :-)

Zapraszamy!


Miejsce

ZMIENIAMY MIEJSCE!

Chcąc sprostać wymaganiom planowanego programu, postanowiliśmy przenieść imprezę do większego budynku, dlatego AVANGARDĘ 2008 gościć będzie: Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej przy al. Stanów Zjednoczonych 24 w Warszawie.

strona intenetowa szkoły: [tutaj]

galeria budynku: [tutaj]


Program

Jak zwykle będzie można liczyć na turnieje, konkursy, prelekcje, spotkania z autorami (zaprosiliśmy w tym roku kilkunastu gości, czekamy na potwierdzenia; mamy nadzieję, że będziecie mogli spotkać możliwie sporą, silną, zwartą i gotową do rozdawania autografów, drużynę dzielnych autorów i działaczy). W tym roku planujemy też zadowolić graczy RPG, dając im możliwość złapania punktów doświadczenia z najlepszymi MG. Fani komiksu mogą liczyć na sporo atrakcji w przygotowywanym bloku komiksowym (niekoniecznie dotyczącym mangi), a zwolennicy gier komputerowych będą mogli porozgniatać pady w przygotowywanej z wielkim rozmachem konsolowni (obszerniejsze info wkrótce). Strudzonym i zmęczonym konwentowiczom pomogą ochoczo przesympatyczne i mało plugawe istoty z Karczmy pod Palantkami.


Organizatorzy

Stowarzyszenie AVANGARDA

W razie pytań, wątpliwości, sugestii i innych dręczących Cię małych koszmarków dotyczących strony i jej funkcjonowania, prosimy o kontakt z którąś z następujących osób:

Piotr „Jottan” Jasiun jottan@ava.waw.pl Naczelny Informatyk

Mirosław „Xaric” Kowalski xaric@wp.pl Podrzędny Informatyk/grafik

Mariusz „Arius” Kur arius@ava.waw.pl Organizator Naczelny

Pełną listę osób odpowiedzialnych za organizację konwentu oraz prowadzenie strony, wraz ze szczegółowymi danymi kontaktowymi, znaleźć można w dziale KONWENT – ORGANIZATORZY.


Koszty

Ceny wejściówek:

* cały konwent – 30 zł
* piątek – 12 zł
* sobota – 15 zł
* niedziela – 10 zł
* dwa kolejne dni i noc między nimi – 25 zł
* dla chętnych: czwartkowy wieczór 3 lipca + cały piątek – 12 zł, a więc 25 zł za okras od czwartku wieczorem do godz. 22 w sobotę!

Zniżki:

* dla posiadaczy ID z poprzedniej edycji (2007) – 5 zł zniżki
* dla posiadaczy ID z konwentu Biały Kruk (2007) – 5 zł zniżki
* dla organizatorów atrakcji/prelegentów:
za jedną godzinę atrakcji – 50% na cały konwent lub 1 dzień gratis
za dwie i więcej godzin atrakcji – wstęp wolny na cały konwent
* dla organizatorów LARP-ów – 100% zniżki (lub 1 dzień gratis dla dwóch osób)
* dla uczniów ZS nr 37 – 50% zniżki.


Podziel się.