CorusCon 2006

1

Warszawa, 2006

Data rozpoczęcia: 2006-08-11
Data zakończenia: 2006-08-13
Miejscowość: Warszawa

Cena: 42 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Kolejna edycja warszawskiego konwentu miłośników Gwiezdnych Wojen :]

Łukasz 'Avarest^' Świat

Informacje Ogólne

Druga odsłona „pełnej wersji” konwentu dla Fanów Gwiezdnych wojen w Warszawie. Tak naprawdę, jest to czwarta odsłona imprezy spod znaku CorusCon – wliczając w tę liczbę dwie jednodniowe wersje.

Wszyscy fani Gwiezdnych wojen powinni być wtedy w Warszawie!

Program to prelekcje, goście, LARPy, turnieje i konkursy. Wszystkie informacje znajdować się będą na stronie oficjalnej konwnetu.

Kownent jest objęty akcją ‚100% bez alkoholu”.


Miejsce

CorusCon 2006 odbędzie się w szkole nr 211 im. Janusza Korczaka, przy ulicy Nowy Świat 21a w Warszawie. (na tyłach Empiku Megastore przy rondzie De Gaulle’a


Program

Oto jakie (między innymi!) atrakcje czekać będą na gości konwentu CorusCon 2006. Listę tę będziemy uzupełniać, aż do momentu, kiedy opublikujemy już pierwsze zarysy programu do ściągnięcia w PDF. Oczywiście to wszystko są BARDZO wstępne ustalenia. Na Konwencie nie zabraknie gości specjalnych, a także wielu, naprawdę wielu innych punktów programu. Dla tych, którzy pomogą nam w organizowaniu programu przygotowaliśmy zniżki w akredytacji.

Konkursy
Konstruktorski
Turniej Star Wars Miniatures
Wiedzy
Pogięty II
Kulinarny
Turniej TCG

Prelekcje
Mniej znane organizacje w Star Wars
Nawiązania kulturowe w Star Wars
Etos rycerski w Star Wars
Misiowate gatunki w Star Wars
Play By Forum – RPG w internecie
Kobiety w Sadze

Wydarzenia
Otwarcie projektu Ossus

Prezentacje
Bydgoski Fanklub Star Wars
Outlander
Legion KEK
zakon Force Crusaders

Dodatkowo w sobotę będzie czynny GamesRoom nie tylko StarWarsowy lecz o pełnym zasobie gier.


Organizatorzy

Piotr ‚Yako’ Wasiak (koordynator / sponsoring)
pwasiak@outlander.pl
gg: 2525541
tel: 606 505 941

Anna ‚Fault Fett’ Hikiert (program)
ceraintfeddw@gazeta.pl
gg: 1073564

Piotr ‚Falcon’ Bereza (dekoracje i administracja budynkiem)
falcon1300@o2.pl
gg: 4107122

Mariusz ‚NaVaR’ Kucharski (akredytacja)
navar@sith.pl
gg: 2694679

Marcin ‚Io Nois’ Tokarski (finanse i RPG)
ionois@o2.pl

‚Pafawag’ (strona internetowa)
pafawag@starwars.pl
gg: 3240475


Koszty

Podstawowa cena akredytacji wynosi 42 złote (30 złotych dla członków stowarzyszenia Outlander). Tyle zapłacimy w dniu konwentu za wszystkie 3 dni i dwie noce. Poza tym, oferujemy także wejściówki na każdy dzień z osobna:
– Piątek i niedziela – 15 złotych
– Sobota – 25 złotych.

Oczywiście od tych sum oferujemy zniżki:
– 10 złotych zniżki za pierwszy przygotowany punkt programu i 5 złotych za każdy następny. (Zatem zniżka dla Ciebie, jeśli przygotujesz dwa punkty programu to minus 15 złotych od wybranej kwoty akredytacji.)
– Dla mistrzów gry, którzy poprowadzą sesję RPG na konwencie także mamy zniżki. Mistrz Gry otrzyma zwrot 5 złotych za każdą, co najmniej 3 godzinną sesję dla co najmniej 3 graczy. W tym celu wprowadzamy system karteczkowy znany z wielu innych konwentów. Dokładne informacje o tym jak to wygląda w praktyce i z czym to się je – umieścimy niebawem.
– Dla kogoś kto przez większość część dnia będzie poruszał się po terenie konwentu w kostiumie – też oferujemy zwrot. – Jakiej wysokości to jeszcze jest w fazie ustaleń.

Oczywiście jest jeszcze możliwość przedpłaty i jest to chyba atrakcyjna forma – bo płacisz taniej! W tym roku oferujemy DWIE wysokości przedpłaty: – Normalna: 30 złotych za cały konwent.
– Imperator: 45 złotych. To jest nowość. W tej cenie wliczają się dodatkowe gadgety (w tym na pewno smycz CorusConu). Przypominamy, że od akredytacji imperatorskiej także liczą się zniżki za prowadzenie punktów programu.
Wcześniejsza akredytacja trwa do 24 lipca 2006.

Właściciel konta: Piotr Wasiak / Outlander
ul. Targowa 46
03-733 Warszawa
Bank: PKO BP / Inteligo
Nr konta: 50 10205558 1111128519700174

W polu „tytułem” proszę koniecznie wpisać rodzaj akredytacji: (Normalna / Imperator) oraz swój nick (lub nicki przy wpłacie kilku osób) i nazwisko (nazwiska). Po dokonaniu przelewu prosimy o wysłanie informacji o przelewie na adres meilowy: akredytacja@coruscon.com. Odpowiemy, czy dostaliśmy przelew. Czas na odpowiedź to około tygodnia – jeśli po tym czasie nie otrzymasz od nas listu i potwierdzenia o przelewie – napisz jeszcze raz, lub skontaktuj się w jakiś inny sposób (np. przez telefon lub gadu-gadu).

Oczywiście ważne jest pytanie – co dostaję za tę cenę? Sukcesywnie będziemy podawać informacje na temat atrakcji CorusConu. Powiemy na razie tylko tyle – że zapowiada się ZNACZNIE ambitniej niż rok temu.


Podziel się.