El Con 2.

1

Elbląg, 2008

Data rozpoczęcia: 2008-06-27
Data zakończenia: 2008-06-29
Miejscowość: Elbląg

Cena: 10 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Na razie tyle…

Jakub 'borg' Rzepecki

Informacje Ogólne

Gdzie i kto?
Kontakt

A więc jednak zdecydowaliście się, na klikniecie w link prowadzący do tej strony i być może poświęcicie więcej czasu naszej inicjatywie. Kim jesteśmy, o co nam chodzi i o co tyle hałasu? Co dajemy wam zamian?

El-Con^2 to druga odsłona elbląskiego spotkania fanów fantastyki wszelakiej. Chcemy zachęcić was do przyjazdu do naszego pięknego miasta i odwiedzenia naszej imprezy. Jakie argumenty za nami przemawiają? » Posiadamy doświadczenie w organizacji konwentów. Niektórzy z nas brali udział w przygotowaniu wcześniejszych tego rodzaju imprez w Elblągu: olbrzymiego konwentu – Polcon 2003, sześciu Arraconów, poprzedniej edycji El-Conu, czy dwóch Dni Gier Planszowych.
» Zajmujemy się różnymi dziedzinami światka fantastycznego, jesteśmy otwarci na wszelkie ciekawostki z najdalszych nawet pograniczy fantastyki i co równie ważne stanowimy zgrany zespół.
» Chcemy podzielić się naszym zapałem, zapewnić Wam rozrywkę na najwyższym poziomie, moc atrakcji i niezapomniane wspomnienia.
» Przyświeca nam jeszcze jeden cel – utrwalenie Elbląga na konwentowej mapie Polski.


Miejsce

El-Con^2 odbędzie się w budynku II Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka mieszczącego się na ul. Królewieckiej 42. Szkoła znajduje się niedaleko od przystanków tramwajowych i autobusowych, więc dojazd z dworca PKP/PKS będzie niezwykle prosty. O kilka minut drogi od szkoły znajdują się Multikino i Stare Miasto – kulturalne centrum Elbląga.

W najbliższym czasie na stronie pojawi się mapa ilustrująca sposoby dotarcia do budynku II LO środkami komunikacji miejskiej.


Program

Impreza skierowana jest do fanów bardzo szeroko pojętej fantastyki. Miłośników literatury czy filmu z pewnością zainteresuje blok prelekcji, mamy również cichą nadzieję na spotkania z kilkoma pisarzami. Miłośnicy popularnych gier fabularnych będą mogli spędzić czas na starannie przygotowanych przez naszych mistrzów gry sesjach i larpach, nie zabraknie również interesujących prelekcji na ten temat. Dla graczy gier planszowych przygotowaliśmy Games Room z kilkudziesięcioma najlepszymi tytułami, fachowo obsługiwanym przez pracowników sklepu GameOx. Zadowoleni będą również gracze karcianej gry Magic The Gathering, oraz bitewnego Warhammera 40 000, przygotowujemy dla nich specjalne turnieje.

Więcej szczegółów wkrótce.

Nasza impreza przystępuje do akcji „100% bez alkoholu”.


Koszty

Impreza będzie trwała od popołudnia 27 czerwca (piątek) do wieczora 29 czerwca (niedziela), oczywiście Anno Domini 2008.

Wstęp na całą imprezę (tzw. akredytacja) wyniesie 10 złotych.


Podziel się.